Celebrity shows

Rusza program „Przygarnij mnie”. Siedem gwiazd adoptuje psy

Logo TVP2

Telewizyjna Dwójka dziś o godz. 18:55 wyemituje pierwszy odcinek nowego cyklu „Przygarnij mnie” (wcześniej zapowiadanym pod tytułem „Pies szuka domu”). Widzowie będą w nim śledzić losy siedmiu psów ze schroniska, które zostaną zaadaptowane przez znane osoby.

Logo TVP2
Logo TVP2

W pierwszym odcinku uczestnicy programu udadzą się do schroniska, by odnaleźć czworonogi, z którym zwiążą się na stałe. Przejdą procedurę adopcyjną, następnie czeka ich pierwsza wizyta u lekarza weterynarii, pierwsza kąpiel i pierwsza noc w nowym domu.

W programie udział wezmą: Agnieszka Włodarczyk i Tosia (6 lat), Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Lejla (trzy lata), Dawid Zawadzki i Brego (półtora roku), Marcelina Zawadzka i Abi (pięć lat), Kamil Nosel i Dżunior (rok), Rafał Mroczek i Lizak (1 rok) oraz Leszek Stanek i Lord Vader (pół roku).

Podczas trwania programu opiekunowie i ich pupile wezmą udział w rywalizacji, w której psy będą mogły popisać się świeżo nabytymi sprawnościami i zaprezentować drzemiący w nich potencjał. Czworonogi trenowane będą pod kierunkiem specjalistów (lekarzy weterynarii i behawiorystów).

Postępy właścicieli i ich psów oceniać będzie trzyosobowe jury, w którego składzie znajdą się: Olga Frycz (aktorka), Michał Olszański (dziennikarz TVP2 i radiowej Trójki, ambasador akcji „Zerwij Łańcuchy”) oraz Sylwester Wardęga (YouTuber). Program prowadzić będzie Marzena Rogalska.

Gwiazda, która wygra odcinek, przekaże dla wybranego schroniska zapas karmy oraz produktów do ochrony przeciwpasożytniczej dla psów. Z kolei zwycięzca całej serii wskaże schronisko, które otrzyma cenną nagrodę poprawiającą los przebywających w nim zwierzęt.

Formuła „Przygarnij mnie” została wymyślona w Polsce. – W Dwójce był kiedyś program „Animals”. To powrót do jego idei, mocnej idei pomocy zwierzętom i pokazania, że warto to robić – mówił niedawno o nowym cyklu Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2.

Za produkcję programu odpowiada firma Jake Vision. Liczący 10 odcinków cykl nadawany będzie w TVP2 w niedziele o godz. 18:55.

Równolegle z programem uruchomiona została specjalna platforma Psadoptuj. Poprzez aplikację widzowie mogą znaleźć czworonoga, który potrzebuje domu i zaadoptować go po weryfikacji schroniska. Ruszył też dedykowany akcji serwis internetowy, obejmujący porady eksperckie w zakresie szeroko pojętej opieki nad zwierzętami.

Dom mediowy MediaCom koordynuje prace wszystkich partnerów akcji i zapewnia jej wsparcie mediowe, przygotował też strategię dla marki Pedigree i marek z portfolio Bayer, które są zaangażowane w projekt. Pracują przy nim ponadto agencje BBDO (odpowiedzialna za kreację), DDB Tribal (dostarczająca rozwiązania mobilne), firma Blue Angel oraz agencja Edelman (obszar komunikacji i PR).

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł