MasterChef 4

TVN ogłosiła casting do 4 edycji „MasterChefa”

Logo programu MasterChef

Telewizja TVN jesienią tego roku zamierza pokazać czwartą edycję reality show „MasterChef”. W kwietniu zorganizowane zostaną pre-castingi do programu. Jurorami pozostaną Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran.

Logo programu MasterChef
Logo programu MasterChef

Pre-castingi do czwartej edycji „MasterChefa” odbędą się w następujących miastach i terminach:
– 12.04 – Kraków, Makro Cash & Carry, ul. Zakopiańska 70A
– 19.04 – Gdynia, Makro Cash & Carry, ul. Hutnicza 8
– 26.04 – Warszawa, Makro Cash & Carry, al. Jerozolimskie 184

Każdy, kto chce wziąć udział w pre-castingu, powinien wypełnić ankietę dostępną na stronie internetowej masterchef.tvn.pl i odesłać ją pod wskazany adres. Do programu będzie można się zgłosić również w namiotach rejestracyjnych, które będą rozstawione w dniu pre-castingów przy halach Makro Cash & Carry (rejestracja będzie możliwa od godz. 8:00). Kandydaci na uczestników powinni przynieść ze sobą swoje popisowe danie, przygotowane w domu. Oceniać będzie je produkcja programu.

100 najlepszych kucharzy, wyłonionych podczas pre-castingów, zostanie zaproszonych na casting główny, który odbędzie się w dniach od 6 do 9 maja w krakowskim studiu Łęg. Tam kandydatów ocenią jurorzy – Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran. Uczestnicy będą musieli w ciągu 60 minut przygotować swoje popisowe danie z przywiezionych przez siebie produktów.

Podczas castingu jurorzy wybiorą 14 uczestników, którzy walczyć będą w programie o tytuł MasterChefa, 100 tys. zł i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Odcinki nakręcone wiosną i latem widzowie TVN zobaczą jesienią.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł