Mali Giganci

„Mali Giganci” hitem. Program ogląda 3,71 mln widzów

Jurorzy programu "Mali Giganci" | fot. TVN

Pierwsze trzy odcinki programu „Mali Giganci” oglądało w TVN średnio 3,71 mln widzów. Stacja w paśmie emisji show zyskała względem zeszłej wiosny ponad 1,1 mln oglądających i w czasie nadawania formatu jest liderem rynku.

Jurorzy programu "Mali Giganci" | fot. TVN
Jurorzy programu „Mali Giganci” | fot. TVN

Program „Mali Giganci” na antenie TVN pokazywany jest w soboty o godz. 20:00, począwszy od 7 marca. Średnia widownia trzech dotąd pokazanych odcinków wyniosła 3,71 mln osób, co przełożyło się na 23,48 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 23,81 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Oglądalność wszystkich odcinków produkcji utrzymuje się mniej więcej na tym samym poziomie, a największą widownię przyciągnął pierwszy z nich – było to 3,75 mln osób.

Program ogląda o 1,1 mln widzów więcej, niż pokazywaną w analogicznym okresie rok wcześniej czwartą edycję show „X Factor”. Jej pierwsze trzy odcinki oglądało średnio 2,62 mln osób, a udział wynosił odpowiednio 16,60 oraz 21,40 proc..

W paśmie nadawania „Małych Gigantów” TVN jest liderem rynku telewizyjnego. Drugie miejsce zajmuje TVP1 z udziałem na poziomie 12,30 proc., nadająca w tym czasie m.in.. serial „Strażacy”, filmy i „Wiadomości”. Dalej plasują się Polsat („Celebrity Splash!”; 11,83 proc. udziału) oraz TVP2 (filmy fabularne, 7,62 proc. udziału).

Wśród widzów w grupie komercyjnej druge miejsce zajmuje Polsat, a za nim Dwójka i Jedynka.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł