Celebrity Splash

„Celebrity Splash” ogląda 2,2 mln widzów. Polsat przegrywa z TVN

Logo programu Celebrity Splash

Nowy reality show „Celebrity Splash!” gromadzi średnio 2,22 mln oglądających – o 110 tys. widzów mniej, niż oglądało stację Polsat w tym paśmie w analogicznym okresie 2014 roku. Polsat w czasie nadawania programu zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym, przegrywając z TVN.

Logo programu Celebrity Splash
Logo programu Celebrity Splash

Pierwszą edycję reality show „Celebrity Splash!” oglądać można w Polsacie w soboty o godz. 20:05, począwszy od 7 marca. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że po trzech odcinkach średnia oglądalność formatu wynosi 2,22 mln widzów. Przekłada się to na 14 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 15,30 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Zdecydowanie największą oglądalność zgromadził pierwszy odcinek, który obejrzało średnio 2,69 mln osób. Oglądalność pozostałych wyniosła około 2 mln widzów.

W czasie emisji formatu Polsat zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem jest kanał TVN emitujący wówczas konkurencyjny show „Mali Giganci”, co przekłada się na 21,15 proc. udziału. Gorzej od Polsatu wypadają TVP1 (m.in. serial „Strażacy”; 12,03 proc. udziału) i TVP2 (filmy fabularne; 8,08 proc. udziału).

Natomiast wśród widzów w grupie komercyjnej trzecie miejsce zajmuje Dwójka, a czwarte – Jedynka.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł