Reality game shows

Rusza reality show z udziałem… wróżek

Logo TV Puls

W środę, 8 kwietnia TV Puls rozpocznie emisję reality show z udziałem wróże. Program pt. „Dom Wróżek: Ponad zmysłami” na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje ATM Grupa.

Logo TV Puls
Logo TV Puls

„Dom Wróżek: Ponad zmysłami” to pierwsza produkcja w Polsce, w której udział biorą osoby zajmujące się na co dzień ezoteryką. Barwne osobowości, silne charaktery, pasjonaci – w jednym domu zgromadzą się postacie, które wchodząc ze sobą w interakcje zagwarantują widzom niepowtarzalne emocje. Uczestnicy są zdeterminowani by wygrać i udowodnić, że posiadają niezwykłe umiejętności. Wszyscy, zamknięci razem w Domu Wróżek” przez całą dobę, poddawani będą rozmaitym próbom i obserwowani przez kamery telewizyjne. Na zawodników czekają zadania mające na celu zweryfikowanie, czy naprawdę wyposażeni są w ponadprzeciętne zdolności.

Czy istnieje świat ponad zmysłami i poza logiką? Czy można przewidzieć przyszłość? Czy można wierzyć horoskopom? Widzowie samodzielnie będą mogli odpowiedzieć sobie na te i inne pytania, śledząc zmagania uczestników. Poczynania osób zamkniętych w domu na bieżąco weryfikować i komentować będzie trzyosobowe jury: profesjonalna wróżka Oriana, trenerka personalna Barbara Hajduk oraz socjolog Janusz Bujko. Program poprowadzi prezenterka telewizyjna Nina Cieślińska.

Program na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje ATM Grupa S.A. Nowa produkcja Telewizji Puls będzie składała się z 12 odcinków.

Premiera reality show na antenie TV Puls w środę, 8 kwietnia o godz. 21.50. Emisja kolejnych odcinków w każdą środę o godz. 22:00.

[Media2.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł