Nasz nowy dom

„Nasz nowy dom 4” hitem Polsatu. Stacja pokonuje konkurencję

Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA

Czwartą edycję prowadzonego przez Katarzynę Dowbor reality show „Nasz nowy dom” po trzech odcinkach ogląda średnio 2,3 mln osób. Polsat w czasie emisji produkcji wygrywa z konkurencyjnymi stacjami.

Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA
Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA

Program „Nasz nowy dom 4” można oglądać na antenie Polsatu w niedziele o godz. 17:45, począwszy od 1 marca. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwsze trzy odcinki oglądało średnio 2,32 mln osób. Przełożyło się to na 16,48 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów oraz 20,54 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Do tej pory najwięcej widzów zgromadził odcinek z 15 marca – przyciągnął on przed ekrany 2,46 mln oglądających.

Warto dodać, że nadawana wiosną 2014 roku druga seria reality show przyciągała przed ekrany mniej widzów. Oglądało ją średnio 1,66 mln osób, przy udziale wynoszącym odpowiednio 13,59 proc. oraz 16,51 proc.

Polsat w czasie emisji „Naszego nowego domu” zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym. Wiceliderem jest TVP1, emitująca w tym czasie serial „Strażacy” oraz teleturniej muzyczny „Jaka to melodia?”, co przekłada się na 14,55 proc. udziału. Trzecia jest TVP2 (głównie „Panorama”, „Sport telegram” oraz „Pogoda”; 10,74 proc.), natomiast czwartą lokatę zajmuje TVN (gównie „Ugotowani” i „Piekielny Hotel”; 7,16 proc.).

Z kolei wśród widzów w grupie komercyjnej TVN jest druga, trzecie miejsce zajmuje Jedynka, a czwarte – Dwójka.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł