Warsaw Shore 3

Emisja „Warsaw Shore 3” potrwa 16 tygodni. Premiera 29 marca

Logo programu Warsaw Shore

W niedzielę, 29 marca MTV Polska rozpocznie emisję trzeciej edycji reality show „Warsaw Shore”. Do uczestników znanych z poprzednich edycji dołączą dwie nowe osoby. – Ekipa zamieszka w innym domu i będzie mieć nowego szefa – mówi Jerzy Dzięgielewski, product & portfolio director w VIMN.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

Zdjęcia do trzeciej edycji programu rozpoczęły się na początku marca. Wcześniej stacja prowadziła castingi, w których wyłoniono Magdę i Damiana. Zastąpili oni Malwinę Pyckę i Jakuba Henke, którzy zrezygnowali z udziału w programie. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru” – mówi Jerzy Dzięgielewski.

W „Warsaw Shore 3” wystąpią również znani widzom Paweł Cattaneo, Ewelina Kubiak, Anna Aleksandrzak „Mała”, Anna Ryśnik „Duża”, Wojciech Gola i Alan Kwieciński.

Uczestnicy zamieszkali w zupełnie nowym domu, który został naszpikowany kamerami i mikrofonami. Kolejną atrakcją są inne niż dotychczas miejsca pracy ekipy, m.in. jeden z warszawskich barber shopów oraz restauracja.

Szefem przydzielającym obowiązki będzie teraz mężczyzna, który – jak wyjaśnia Dzięgielewski – na co dzień zajmuje się branżą rozrywkową i ma kontakt z subkulturą imprezowiczów. – Nowy szef budzi duży respekt u uczestników. Myślę, że stanie się bohaterem internetu – tłumaczy Dzięgielewski.

W poprzedniej edycji uczestnicy „Warsaw Shore” odwiedzili kluby we Wrocławiu oraz udali się na wycieczkę do Pragi. W tym sezonie widzowie MTV Polska nie obejrzą już zagranicznych wojaży uczestników, ale kontynuowane będą zdjęcia w klubach poza stolicą.

– Przymierzaliśmy się do zagranicznych wycieczek, ale zrezygnowaliśmy z nich. Było to głównie podyktowane tym, że nasi „ekipowicze” słabo mówią po angielsku – wyjaśnia Dzięgielewski. Podkreśla, że o wiele bardziej atrakcyjne dla programu są wyjazdy do różnych miast w Polsce i właśnie to będzie jednym z elementów obecnego sezonu.

Trzeci sezon kontrowersyjnego reality show MTV będzie dłuższy niż poprzednie. Widzowie obejrzą wiosną 16 odcinków show, a ostatni z nich ma być podsumowaniem całego sezonu. Wcześniej stacja zamawiała 12-odcinkowe edycje.

Premierowy odcinek „Warsaw Shore 3” zostanie wyemitowany na antenie MTV Polska 29 marca. Program oglądać będzie można w niedziele o godz. 23:00.

Start trzeciego sezonu „Warsaw Shore” wspierać będzie kampania internetowa (Facebook i YouTube), która zakłada silną promocję programu w pierwszych trzech tygodniach emisji, m.in. za pośrednictwem akcji specjalnych. Kampania odsłonowa obejmie targetowanie w sieci Goldbach Audience na profil behawioralny osób imprezujących, a ponadto zasięgowe emisje na stronach poświęconych rozrywce w sieci Evolution Media oraz na Kwejk i Filmweb. Dzięki zastosowaniu retargetingu do użytkowników będą docierały przypomnienia o programie przez cały okres emisji. Uzupełnieniem działań w Internecie, będzie kampania indoorowa w klubach z elektroniczną muzyką taneczną na ponad 200 nośnikach.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł