Celebrity Splash, Hell's Kitchen 3, Renowacje, Taniec z Gwiazdami 16, Top Chef 4, Twoja twarz brzmi znajomo 3, Tylko Muzyka 09

Wiosna 2015 w Polsacie: sprawdzone formaty i tylko jedna nowość

Logo Telewizji Polsat

Już w marcu na antenie Polsatu powrócą sprawdzone formaty, które przyciągały widzów w minionych sezonach. Kanał zaprezentuje tylko jeden nowy program reality show – „Celebrity Splash”.

Logo Telewizji Polsat
Logo Telewizji Polsat

W ramówce stacji pojawią się nowe sezony sprawdzonych programów: „Nasz nowy dom 4”, „Top Chef 4”, „Taniec z Gwiazdami 16”, „Twoja twarz brzmi znajomo 3”, „Hell’s Kitchen 3” i „Tylko Muzyka 9”.

Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA
Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA

W niedzielne wieczory na antenie Polsatu emitowana będzie nowa edycja programu „Nasz nowy dom”. W czwartym sezonie ekipa wyruszy w Polskę, by spieszyć z pomocą najbardziej potrzebującym. W pierwszych odcinkach producenci odwiedzą Ludwików, Boże, Dąbrówkę i Legionowo. „Nasz nowy dom” niezmiennie będzie prowadzić Katarzyna Dowbor. Emisja w każdą niedzielę o godz. 17:45, od 1 marca.

Prowadzący i jury programu Top Chef | fot. Polsat
Prowadzący i jury programu Top Chef | fot. Polsat

Na antenę Polsatu powróci z czwartą edycją kulinarny reality show „Top Chef”. W minionych sezonach zacięta rywalizacja i kontrowersyjne decyzje jury budziły skrajne emocje wśród wielbicieli programu. Tym razem w programie pojawią się także znane osoby, takie jak Dariusz „Tiger” Michalczewski, Otylia Jędrzejczak, Sonia Bohosiewicz, Piotr Gąsowski, Katarzyna Pakosińska, Urszula Duziak czy Wojtek „Łozo” Łozowski. Uczestników podczas kolejnych zadań oceni jury, na którego czele stanie ponownie Wojciech Modest Amaro. Wśród pozostałych jurorów zobaczymy Grzegorza Łapanowskiego, Macieja Nowaka oraz Ewę Wachowicz. Emisja w każdą środę o godz. 20:40, od 4 marca.

Jury programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat
Jury programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

Wiosną Polsat pokaże 16 sezon „Tańca z Gwiazdami”. Tańczące gwiazdy i ich trenerów tradycyjnie oceniać będzie jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Program poprowadzą Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz. Emisja w piątki o godz. 20:00, od 6 marca.

Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo
Logo programu Twoja twarz brzmi znajomo

Nie zabraknie także nowej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym światowe przeboje są wykonywane przez rodzime gwiazdy. Mają one za zadanie nie tylko precyzyjnie zaśpiewać przebój, ale i „przeistoczyć się” w oryginalnego wykonawcę. W trzeciej edycji programu udział wezmą Anna Czartoryska-Niemczycka, Kaja Paschalska, Katarzyna Cerekwicka, Katarzyna Ankudowicz, Stefano Terrazzino, Mateusz Jakubiec, Grzegorz Wilk oraz Robert Rozmus. Za jurorskim stołem ponownie zasiądą Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz DJ Adamus. Emisja w soboty, ok, godz. 22:00, od 7 marca.

Piotr Ślusarz, Wojciech Modest Amaro i Dariusz Kuźniak w programie Hells Kitchen | fot. Polsat
Piotr Ślusarz, Wojciech Modest Amaro i Dariusz Kuźniak w programie Hells Kitchen | fot. Polsat

Już w marcu Polsat pokaże trzeci sezon „Hell’s Kitchen”. Czternastu nowych uczestników stanie do walki w najbardziej piekielnej kuchni w Polsce. Po raz pierwszy w polskiej edycji „Hell’s Kitchen” w rywalizacji wezmą też udział celebryci. Gwiazdy będą traktowane tak samo jak pozostałe występujące w show osoby. W każdym odcinku znajdą się inni celebryci. Na gościnne występy w show zdecydowali się m.in. Katarzyna Kwiatkowska i Elżbieta Romanowska, Zygmunt Chajzer, Izabela Janachowska i Bilguun Ariunbaatar. Produkcja liczy, że dołączenie gwiazd do obsady programu podniesie jego atrakcyjność. Emisja we wtorki o godz. 20:05, od 10 marca.

Jury programu Tylko Muzyka | fot. Polsat
Jury programu Tylko Muzyka | fot. Polsat

Wiosną zadebiutuje także 9 edycja „Tylko Muzyka”. Na widzów tradycyjnie czeka wybuchowa muzyczna mieszanka stylów, wokalistów, instrumentalistów, beatboxerów, zespoły rockowe, hip hopowe i ludowe, ale także ci, którzy w swojej muzyce stawiają na oryginalność. Kandydatów oceniać będą Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba oraz Piotr Rogucki. Program poprowadzi sprawdzony duet Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. Emisja w niedziele o godz. 20:05, od 15 marca.

Logo programu Celebrity Splash
Logo programu Celebrity Splash

W wiosennej ramówce Polsatu pojawi się tylko jedna nowość – show „Celebrity Splash”, który z sukcesem zrealizowano w sumie w ponad 20 krajach. W programie 24 uczestników zmierzy się w skokach do wody z kilkumetrowej wieży. Emisja w soboty o godz. 20:00, od 7 marca.

[Media2.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł