Rolnik szuka żony 2

1,5 tys. osób zgłosiło się do drugiego sezonu show „Rolnik szuka żony”

Logo programu Rolnik szuka żony

TVP1 zakończyła przyjmowanie zgłoszeń do drugiej edycji reality show „Rolnik szuka żony”. Zainteresowanie znalezieniem partnera w programie wyraziło 1,5 tys. osób.

Logo programu Rolnik szuka żony
Logo programu Rolnik szuka żony

Po nieoczekiwanym sukcesie pierwszego sezonu „Rolnik szuka żony”, nadawanego jesienią 2014 roku, TVP1 zdecydowała się na realizację drugiej edycji formatu. Nowe odcinki pojawią się na antenie we wrześniu tego roku.

Chęć poszukiwania w programie partnera wyraziło 1,5 tys. osób. To o połowę więcej, niż przy pierwszej edycji reality show. Niewykluczone, że męża będą szukać także „rolniczki”. – Wśród kandydujących na uczestnika są również kobiety. Kto zostanie zakwalifikowany do programu jeszcze nie wiadomo – wyjaśnia Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP.

Po wyborze uczestników Telewizja Polska nakręci odcinek pilotażowy, w którym każda z osób przedstawi swoje pasje, marzenia, plany na życie i wizję wymarzonego partnera. Pilot zostanie pokazany wiosną. Po emisji odcinka TVP będzie czekać na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z bohaterami programu. Nadawca nie zdradza, kiedy zaczną się zdjęcia do odcinka pilotażowego, ale możliwe, że nastąpi to już w marcu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł