Warsaw Shore 3

Trzeci sezon „Warsaw Shore” wiosną w MTV

Logo programu Warsaw Shore

Kanał MTV Polska zdecydował się na realizację trzeciej, dłuższej edycji programu „Warsaw Shore”. Nowe odcinki reality show trafią na antenę stacji już wiosną.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

– W związku z ogromnym zainteresowaniem programem ze strony fanów „Ekipy”, zdecydowaliśmy się przygotować trzecią edycję programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Kolejny sezon będzie dłuższy od poprzednich i wzbogacony zostanie o odcinki specjalne – zapowiada Daniel Reszk z VIMN Poland.

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” opowiada o przygodach grupy młodych osób, którzy mieszkają w wynajętej willi, pracują i imprezują. W trzeciej odsłonie programu MTV wezmą udział uczestnicy poprzednich edycji (na razie kanał nie ujawnia, kto to dokładnie będzie). Stacja nie wyklucza jednak, że w reality show zagoszczą nowe twarze.

Dodatkowo w serwisie Veedo.pl zostanie uruchomiony kanał dedykowany programowi, ze specjalnymi materiałami związanymi z trzecim sezonem „Warsaw Shore”.

Wkrótce ruszą castingi, podczas których producenci będą poszukiwać kolejnych imprezowiczów w największych miastach Polski. Osoby chcące wystąpić w reality show będą mogły umieszczać na portalu Veedo.pl swoje materiały wideo, zwiększając szanse na udział.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł