SuperSTARcie, The Voice of Poland 6

„SuperSTARcie” bez drugiego sezonu. Szósta edycja „The Voice” prawdopodobnie już wiosną

Logo programu "SuperSTARcie"

TVP2 wiosną przyszłego roku nie wyemituje drugiej edycji programu „”SuperSTARcie”. – Postawimy wtedy na seriale – mówi Jerzy Kapuściński, dyrektor Dwójki. Bardzo możliwe, że wiosną kanał pokaże szósty sezon „The Voice of Poland”.

Logo programu "SuperSTARcie"
Logo programu „SuperSTARcie”

W „SuperSTARu” 10 gwiazd muzyki śpiewało piosenki z różnych gatunków muzycznych. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że show, nadawany w piątki o godz. 21:10, cieszył się małą oglądalnością – śledziło go jedynie 1,07 mln widzów, przy udziale na poziomie 7,50 proc. w grupie 4+ i 6,25 proc. w 16-49. TVP2 w czasie emisji widowiska przegrywała z konkurencją.

– „SuperSTARcie” emitowane było w piątki, gdzie wiosną pojawi się kolejna seria „Rodzinki.pl” – mówi Kapuściński, pytany o powód braku kolejnej edycji programu w wiosennej ramówce. Pytany o słabe wyniki formatu podkreśla, że był on emitowany w trudnym czasie antenowym. „SuperSTARcie” konkurowało bowiem z „Tańcem z Gwiazdami 15” w Polsacie oraz „Superkinem” TVN.

Prawdopodobnie wiosną na antenie zagości kolejna, szósta edycja „The Voice”. – Bardzo chciałbym, aby wiosną pojawiła się kolejna edycja „The Voice of Poland”. Trwają negocjacje z producentem – mówi Jerzy Kapuściński. – To ważny program dla sceny muzycznej, jesteśmy z niego zadowoleni – dodaje. Ostateczna decyzja w sprawie kontynuacji show ma zapaść najpóźniej na początku stycznia.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł