Piekielny Hotel

Małgorzata Rozenek poprowadzi „Hotel Hell” w TVN?

Gordon Ramsay jako prowadzący Hotel Hell | fot. FOX

Telewizja TVN wiosną pokaże nowy program, który poprowadzi Małgorzata Rozenek. Z nieoficjalnych informacji wynika, że będzie to reality show „Hotel Hell”, prowadzony w USA przez Gordona Ramsaya.

Gordon Ramsay jako prowadzący Hotel Hell | fot. FOX
Gordon Ramsay jako prowadzący Hotel Hell | fot. FOX

Informację, że Rozenek otrzyma wiosną nowy program w TVN podał magazyn „Party”. „Małgorzata połączy w nim swoje doświadczenie z Perfekcyjnej Pani Domu oraz Bitwy o dom” – napisał dwutygodnik.

W programie opartym na formacie „Hotel Hell” Małgorzata Rozenek odwiedzać będzie właścicieli hoteli nieradzących sobie z prowadzeniem biznesu. Podpowie im, co powinni zmienić w swoich hotelach, aby znów chętnie przyjeżdżali do nich goście.

Reality show powstał w USA, gdzie dotąd zrealizowano dwie edycje, które prowadził Gordon Ramsay – gospodarz anglojęzycznych „MasterChefa” i „Hell’s Kitchen”. W 2013 roku widowisko pod tytułem „Piekielny hotel Gordona Ramseya” pokazywała stacja TVN Style.

TVN na wprowadzenie do ramówki „Hotel Hell” zdecydował się na fali sukcesu „Kuchennych rewolucji”. Prowadzony przez Magdę Gessler reality show emitowany jest w stacji już od 10 sezonów i cały czas cieszy się bardzo dobrą oglądalnością.

Jednocześnie z anteny TVN ma zniknąć „Perfekcyjna Pani Domu”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł