Kto poślubi mojego syna?

2,1 mln widzów oglądało „Kto poślubi mojego syna?”. Będzie drugi sezon

Logo programu Kto poślubi mojego syna?

Pierwszą edycję reality show „Kto poślubi mojego syna?” oglądało na antenie TVN średnio 2,1 mln widzów. Stacja była w czasie emisji programu liderem rynku. Kolejna edycja show pojawi się prawdopodobnie za rok.

Logo programu Kto poślubi mojego syna?
Logo programu Kto poślubi mojego syna?

Program „Kto poślubi mojego syna?” TVN emitowała w środy o godz. 21:30, w okresie od 3 września do 12 listopada. Jedenaście odcinków reality show oglądało średnio 2,08 mln osób. Przełożyło się to na 15,22 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 17,70 proc. w grupie komercyjnej (16-49) – wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

Najwięcej widzów zgromadził finał programu, który w środę, 12 listopada oglądało 2,58 mln osób.

W czasie nadawania „Kto poślubi mojego syna?” TVN wygrała walkę o widza ze wszystkimi swoimi głównymi konkurentami w rynku telewizyjnym. W tym paśmie drugie miejsce zajęła TVP2, nadająca „Na sygnale” oraz filmy fabularne, co dało jej 14,68 proc. Trzeci był Polsat („Top Chef 3”, filmy; 10,25 proc.), a czwarta – TVP1 (filmy, „Po prostu”, mecze Ligi Mistrzów; 9,89 proc.). Z kolei w grupie komercyjnej drugą pozycję za TVN zajął Polsat.

Format cieszył się większą popularnością, niż nadawana rok temu w tym paśmie druga edycja „Bitwy o dom”, którą oglądało średnio 1,65 mln osób, przy udziale wynoszącym odpowiednio 12,58 proc. i 15,29 proc.

Cennikowe wpływy reklamowe z programu wyniosły 14,4 mln zł (dane bez rabatów). TVN jest zadowolona z wyników oglądalności formatu i rozpoczęła poszukiwania uczestników do drugiej edycji. Prawdopodobnie pokaże ją na antenie jesienią przyszłego roku.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł