Kuchenne rewolucje

Będzie spin-off „Kuchennych rewolucji”. Gessler i Daigneault sprawdzą rewolucje sprzed lat

Magdalena Gessler | Foto: TVN

Serwis Player.pl szykuje program „Kuchenne rewolucje 4 Player.pl”, który będzie internetowym spin-off-em „Kuchennych rewolucji” TVN. W widowisku Charles Daigneault i Magda Gessler poddadzą kontroli restauracje odmienione w reality show.

Magdalena Gessler | Foto: TVN
Magdalena Gessler | Foto: TVN

Format zakłada, że w każdym odcinku Magda Gessler i Charles Daigneault będą wspólnie oglądać jedno z archiwalnych wydań „Kuchennych rewolucji”. Następnie Daigneault pojedzie do przedstawionej w odcinku restauracji, w której Magda Gessler przeprowadziła w przeszłości zmiany. Kucharz sprawdzi jak lokal obecnie prosperuje, jaką kuchnię serwuje i porozmawia z jego właścicielami.

Właśnie trwają zdjęcia do pilota „Kuchennych ewolucji 4. Player”. Na zlecenie serwisu Player.pl reality show produkuje firma Constantin Entertainment, która jest też producentem „Kuchennych rewolucji”. Obecnie TVN emituje 10 sezon tego formatu.

Charles Daigneault jest kucharzem, finalistą drugiej edycji „MasterChefa”. Wiosną tego roku prowadził program „Domówka” na antenie TTV.

„Kuchenne rewolucje 4. Player” to kolejna produkcja własna serwisu wideo na żądanie Grupy TVN. Wcześniej Player.pl produkował głównie spin-offy seriali fabularnych z anteny TVN – były to takie produkcje jak „Lekarze nocą” i „Lekarze po godzinach” nawiązujące do „Lekarzy”, czy „Julia 2”, będącą kontynuacją telenoweli „Julia”.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł