Rolnik szuka żony

Program „Rolnik szuka żony” hitem. Show ogląda 2,5 mln widzów

Logo programu Rolnik szuka żony

Nowy reality show Jedynki „Rolnik szuka żony” ogląda w niedzielne wieczory średnio 2,54 mln osób. To o ponad milion widzów więcej, niż rok temu śledziło stację w tym paśmie. TVP1 w czasie emisji formatu jest wiceliderem rynku.

Logo programu Rolnik szuka żony
Logo programu Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony” na antenie TVP1 pokazywany jest w niedziele o godz. 21:30, począwszy od 7 września. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwsze trzy odcinki oglądało średnio 2,54 mln osób. Przełożyło się to na 16,35 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 14,02 proc. w grupie komercyjnej.

W porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku TVP1 w tym paśmie zyskała ponad milion widzów. Wówczas stację śledziło 1,48 mln osób, co przekładało się odpowiednio na 10,75 proc. oraz 9,17 proc. udziału. TVP1 pokazywała wtedy filmy fabularne.

TVP1 w czasie nadawania reality show zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym. Liderem w tym czasie jest Polsat, nadający dotąd eliminacyjny mecz do ME w piłce nożnej, finałowe spotkanie MŚ w siatkówce, „Tylko Muzykę 8” i serial „Kości”, co dało kanałowi 19,46 proc. udziału. Trzecia jest TVN („Lekarze” i „Na językach”; 9,44 proc.), a czwarta – Dwójka („Czas honoru. Powstanie”, felieton „Powstanie – miasto i ludzie” oraz magazyn „Kocham kino”; 5,26 proc.). Taka sama jest kolejność stacji w grupie komercyjnej.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł