Dokumentalne

Eska TV szykuje własny odpowiednik „Warsaw Shore”

Logo stacji Eska TV

Kanał muzyczny Eska TV planuje wprowadzić do ramówki reality show o imprezujących ludziach. Za produkcję odpowiadać będzie firma Golden Media Polska, która produkowała dla MTV „Warsaw Shore”.

Logo stacji Eska TV
Logo stacji Eska TV

Stacja poszukuje do udziału w reality show młodych ludzi, umiejących i lubiących się bawić, niekoniecznie w sposób akceptowany przez ich najbliższych. Szczegóły castingu mają zostać podane w najbliższych dniach. Na razie nadawca nie chce zdradzać szczegółowych informacji na temat programu, ale wiadomo, że oparty będzie on na autorskim polskim pomyśle. Show trafić ma ramówki Eska TV późną jesienią tego roku.

Za produkcję wykonawczą odpowiadać będzie firma Golden Media Polska, która była m.in. producentem dwóch edycji programu „Warsaw Shore”, emitowanego w MTV Polska. Warto dodać, że od lipca dyrektor programową Eska TV jest Barbara Wiśniewska-Grzesiak, wcześniej commissioning manager w Viacom International Media Networks, nadawcy MTV. Odpowiadała ona za produkcje lokalne dla stacji Viva Polska i Comedy Central, czyli m.in. za serial „Miłość na bogato” czy reality show „Enjoy the View” o Natalii Siwiec.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł