Big Brother

USA: zaręczyny w „Big Brotherze”

Jeff Schroeder i Jordan Lloyd zaręczyli się na planie "Big Brothera" | fot. CBS

Dwójka uczestników amerykańskiego „Big Brothera” po 5 latach związku zaręczyła się. Uroczystość miała miejsce we wczorajszym odcinku 16 edycji reality show.

Jeff Schroeder i Jordan Lloyd zaręczyli się na planie "Big Brothera" | fot. CBS
Jeff Schroeder i Jordan Lloyd zaręczyli się na planie „Big Brothera” | fot. CBS

Jeff Schroeder i Jordan Lloyd poznali się 5 lat temu, na planie 11 edycji amerykańskiego „Big Brothera”. Para wzięła także udział w 13 sezonie reality show, a następnie ścigała się dookoła świata w programie „The Amazing Race 16”.

W niedzielnym odcinku 16 edycji „Big Brothera” Jeff i Jordan udali się do Domu Wielkiego Brata jako goście, celem poprowadzenia konkurencji dla uczestników programu.

Żadna konkurencja nie miała jednak miejsca. Jeff sprowadził Jordan na plan tylko dlatego, by się jej oświadczyć. Zaraz po przyjęciu zaręczyn przez Lloyd, na terenie Domu Wielkiego Brata odbyło się uroczyste przyjęcie.

To nie pierwsza para z „Big Brothera”, która ma na swoim koncie zaręczyny i planuje ślub. W 2012 roku ślub wzięli Rachel Reilly i Brendon Villegas (poznali się w 12 sezonie), zaś w 2013 – Daniele Donato i Dominic Briones (poznali się w 13 sezonie).

Poprzedni artykułNastępny artykuł