Hell's Kitchen 2, Top Chef, You Can Dance 4, You Can Dance 6, You Can Dance 7

Znamy uczestników 2 edycji „Hell’s Kitchen”. Wśród nich Piotr Ogiński z „Top Chef” i Mariusz Adam Ryjek z „You Can Dance”

Logo programu Hell's Kitchen

Niedoszły ksiądz, finalistka Miss Pomorza, uczestnik „Top Chef” i fanka tatuaży – to niektórzy z uczestników drugiej edycji „Hell’s Kitchen”.

Logo programu Hell's Kitchen
Logo programu Hell’s Kitchen

W nowej edycji kulinarnego show zobaczymy 16 – a nie tak jak dotychczas 14 – uczestników. Wśród nich znajdzie się m.in. Piotr Ogiński – znany z pierwszej edycji „Top Chef” vloger, który dał się we znaki zarówno uczestnikom jak i jurorom. Razem z Piotrem w drużynie zobaczymy także Mariusza Adama Ryjka. Widzowie mogą go kojarzyć z 4, 6 i 7 edycji programu „You Can Dance”. Sama Kinga Rusin rozpływała się wówczas nad jego muskulaturą. – Masz bardzo fajne bicepsy – wyznała dziennikarka w szóstej edycji tanecznego show.

O 100 tysięcy złotych oraz pracę w Atelier Amaro zawalczy także niedoszły ksiądz Waldemar Sieminiak oraz finalistka Miss Pomorza 2014 Paulina Kantak, która na co dzień jest właścicielką restauracji. Kantak posiada wykształcenie hotelarsko-gastronomiczne i studiuje na czwartym roku prawa. Od trzech lat jest właścicielką restauracji, którą zrewolucjonizowała Magda Gessler.

Poniżej prezentujemy listę 14 uczestników. Pozostałą dwójkę poznamy 9 września, podczas emisji premierowego odcinka „Hell’s Kitchen 2” na antenie Polsatu.

Drużyna Czerwona:
– Joanna Popko
– Karolina Rudolf
– Halina Miszewska
– Monika Dąbrowska
– Renata Marona
– Paulina Kantak
– Anna Pastuszka

Drużyna Niebieska:
– Waldemar Sieminiak
– Jonasz Papaj
– Przemek Szocik
– Mariusz Adam Ryjek
– Maciej Obukowicz
– Piotr Ogiński
– Przemysław Lewandowski

[yt]Zwiastun „Hell’s Kitchen 2”]wgu9wBbKAzo[/yt]

Dla zwycięzcy programu przewidziano nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych i pracę w restauracji Wojciecha Modesta Amaro.

Poprzedni artykułNastępny artykuł