Utopia

Znamy uczestników amerykańskiej „Utopii”

Logo programu Utopia

Telewizja FOX ogłosiła listę uczestników, których zobaczymy w nowym reality show pt. „Utopia”. Program powstający wg pomysłu Johna de Mola, twórcy słynnego na całym świecie „Big Brothera”, stanowi połączenie „Big Brothera” i „Survivor.

Logo programu Utopia
Logo programu Utopia

W reality show „Utopia” 15 nieznanych sobie osób stara się stworzyć tytułową Utopię – trafia na niezagospodarowane terytorium, gdzie ma za zadanie zbudować nową społeczność, mając do dyspozycji m.in. farmę i ograniczoną sumę pieniędzy.

Uczestnicy próbują zbudować nowe społeczeństwo, zaczynając od tworzenia zasad i praw. Na miejscu muszą sobie wybudować toalety, ponieważ na ogrodzonej płotem farmie znajduje się tylko wielka stodoła i narzędzia. Uczestnicy mają zapewnioną możliwość doprowadzenia wody i prądu.

W widowisku odbywają się wewnętrzne eliminacje. W każdym miesiącu społeczność ma możliwość zastąpić jednego spośród siebie nową osobą.

Stacja telewizyjna FOX ogłosiła właśnie oficjalną listę uczestników. Wśród nich znaleźli się m.in. prawnik, kobieta w ciąży, pastor, zwolennik poliamorii (zaangażowania w związek miłosny z więcej niż jedną osobą w tym samym czasie; za zgodą i wiedzą wszystkich tworzących dany związek osób), a także bezdomny i bezrobotny były diler narkotyków.

W programie udział wezmą: Bella Chartrand, Andrea Cox, Dave „5th Avenue” Green, Rob Hospidor, Josh Johnston, Jonathan Lovelace, Nikki Noce, Bri Nyugen, Mike Quinn, Amanda Scott, Aaron Thomas, Chris Tuorto, Hex Vanisles, Red Vanwinkle i Dedeker Winston.

Format zadebiutuje na antenie stacji FOX w niedzielę, 7 września. Kolejne odcinki będzie można oglądać we wtorki i w piątki.

Przypomnijmy, że pierwsza na świecie edycja reality show „Utopia” zadebiutowała 31 grudnia 2013 roku w Holandii. Program emitowany jest 5 razy w tygodniu, składają się na niego programy na żywo i możliwość oglądania przekazu live przez Internet. Uczestników obserwuje 100 kamer przez 24 godziny na dobę. Show cieszy się dużą popularnością. Twórcą formatu jest John de Mol – ojciec „Big Brothera”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł