Dokumentalne

Znamy szczegóły programu „Mama kontra mama”

Bohaterki "Mama kontra mama" | fot. TVN

Od 7 września telewizja TVN emitować będzie nowy reality show „Mama kontra mama”, w którym cztery matki będą wymieniać się poglądami na temat wychowania dzieci. Polska to jeden z pierwszych krajów, do których trafia ten format.

Bohaterki "Mama kontra mama" | fot. TVN
Bohaterki „Mama kontra mama” | fot. TVN

W każdym odcinku programu „Mama kontra mama” widzowie poznają cztery matki pochodzące z różnych środowisk i reprezentujące różne style życia. Uczestniczki będą się oceniać nawzajem, obserwować na nagraniach wideo jak wygląda dzień z życia innych mam, a także odwiedzać ich mieszkanie pod ich nieobecność. W ocenach pod uwagę wezmą m.in. relacje z dziećmi, dbałość o ich zdrowie i prawidłowe odżywianie oraz planowanie aktywności.

Pod koniec każdego odcinka bohaterki spotkają się, podzielą wrażeniami, a także wymienią się doświadczeniami. Mama, która zyska największą przychylność pozostałych pań wygra wakacje dla swojej rodziny.

Cykl „Mama kontra mama” na antenie TVN będzie można oglądać w niedziele o godz. 18:00. Pierwszy z sześciu odcinków programu widzowie zobaczą 7 września. Dotąd w tym paśmie TVN nadawała reality show „Ugotowani”.

Program oparty będzie na formacie „Mom of the Week”, który został stworzony przez brytyjską firmę Can’t Stop. TVN będzie jedną z pierwszych stacji, która pokaże ten reality show. Wcześniej trafi on na antenę francuskiej stacji D8.

Za produkcję wykonawczą polskiej wersji odpowiada Golden Media Polska.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł