Taniec z Gwiazdami 15

„Taniec z Gwiazdami 15”: pierwsze oficjalne informacje o uczestnikach

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

To już pewne – Joanna Pierzak Orleańska będzie kolejną uczestniczką „Tańca z Gwiazdami”. Znamy też pierwsze pary – Jana Melę będzie trenować Magdalena Soszyńska-Michno, a Rafała Maślaka nauczy tańczyć Agnieszka Kaczorowska.

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat
Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

Zbliża się 15 edycja tanecznego show i powoli poznajemy uczestników programu. Polsat stawia na nowe twarze, dlatego w nowym sezonie „Tańca z Gwiazdami” pojawi się m.in. Mister Polski Rafał Maślak i była miss Polonia Marcelina Zawadzka.

Kolejną szansę na powrót w światła reflektorów będzie miał też Michał Koterski. Poznamy również taneczne możliwości aktorów: Mateusza Banasiuka i Joanny Pierzak-Orleańskiej oraz Jana Meli.

Wszystkie te nazwiska potwierdziła Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. – Nie zapominajmy, że Agnieszka Kaczorowska to doskonała tancerka klasy A i wbrew temu, co pisały media, wystąpi ona w „Tańcu z Gwiazdami”” ale w roli trenerki, a nie gwiazdy – zaznaczyła Nina Terentiew. Dyrektor powiedziała też, że kandydatura Wojciecha Cejrowskiego, o której pisała prasa, to wyłącznie kaczka dziennikarska.

W nadchodzącej edycji „Tańca z Gwiazdami” zmieni się też częściowo skład tancerzy. W show zostaną na pewno Stefano Terazzino, Rafał Maserak i Jan Kliment.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł