Renowacje

Trwa casting do programu o metamorfozach ogrodów

Logo stacji TVN

Stacja TVN poszukuje osób chętnych wziąć udział w nowym programie reality show. Jego tematyka ma być poświęcona metamorfozom ogrodów.

Logo stacji TVN
Logo stacji TVN

„Odlotowy ogród” to program pełen praktycznych porad, który ma odmienić polskie ogrody i pokazać, w jakiej pięknej przestrzeni można żyć.

„Jeśli twój ogród jest nudny, nie jesteś z niego zadowolony i na samą myśl o nim chce ci się płakać, zgłoś się! Dominik Strzelec na pewno zrobi z niego piękny i funkcjonalny azyl, w którym z przyjemnością będziesz spędzać czas” – tak producenci zachęcają do udziału w castingu.

Dominik Strzelec to ogrodnik z pasją oraz szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Podróżnik lubiący wyzwania. Zapalony snowboardzista i fan piłki nożnej. Według niego rośliny mogą wpływać na nasz nastrój oraz relacje z innymi osobami. W ciekawy sposób przekazuje wiedzę i dzieli się własnymi doświadczeniami na wszystkie tematy dotyczące roślin – począwszy od sadzenia przez aranżację, bieżącą pielęgnację roślin, aż po automatyczne systemy nawadniające.

Castingi do programu „Odlotowy ogród” ruszyły w czerwcu i TVN nadal poszukuje uczestników, których ogrody mieszczą się w przedziale 200-350 m2. Aby zgłosić się do programu, należy wysłać e-mail na adres [email protected].

W wiadomości powinny się znaleźć następujące informacje:
– dane kontaktowe osoby zgłaszającej (imię i nazwisko, adres, województwo, telefon, e-mail)
– zdjęcia osób, które brałyby udział w programie
– kilka zdjęć ogrodu do metamorfozy (wraz z widokiem okolicy wokół ogrodu oraz domu z przodu i z tyłu)
– opis stanu ogrodu (wyjaśnienie, dlaczego zgłaszają się państwo do programu)
– wymiary ogrodu i całej działki (mapka)
– krótki klip filmowy, w którym należy uzasadnić, dlaczego to właśnie do Ciebie powinna zawitać ekipa TVN.

Poprzedni artykułNastępny artykuł