Tylko Muzyka 01, Tylko Muzyka 02, Tylko Muzyka 03, Tylko Muzyka 04, Tylko Muzyka 05, Tylko Muzyka 06, Tylko Muzyka 07

Finaliści programu „Tylko Muzyka” nagrali piosenkę dla Tomasza Kowalskiego

Uczestnicy show "Tylko Muzyka" dla Tomka Kowalskiego | fot. materiały prasowe

Finaliści show „Tylko Muzyka” zagrali piosenkę „Nie tracę nadziei” dla Tomasza Kowalskiego – zwycięzcy czwartej edycji programu, który uległ poważnemu wypadkowi.

Uczestnicy show "Tylko Muzyka" dla Tomka Kowalskiego | fot. materiały prasowe
Uczestnicy show „Tylko Muzyka” dla Tomka Kowalskiego | fot. materiały prasowe

Wskutek wypadku, do którego doszło przed dwoma tygodniami, Tomasz Kowalski doznał urazu kręgosłupa i ma przerwany rdzeń kręgowy. Jego przyjaciele zbierają pieniądze na rehabilitację.

Słowa i muzykę do utworu „Nie tracę nadziei” napisał Kuba Płucisz, a aranż do niego przygotował Adam Sztaba. Juror towarzyszył również wokalistom w wykonywaniu piosenki i grał na fortepianie. Na scenie zaśpiewali: LemON, Enej, ShataQs, Szumlas i Zaborski, Sachiel, BE.MY, Kasia Moś, Iwona Kmiecik, Ania Karwan i Paulina Sykut-Jeżyna – prowadząca show.

Teledysk do piosenki będzie promowany w Internecie i mediach społecznościowych. Jego fragmenty pokaże Telewizja Polsat, m.in. w programie „Tylko Muzyka 8”.

Fundacja Polsat uruchomiła rachunek bankowy – zgromadzone na nim środki zostaną przekazane na rehabilitację Tomasza Kowalskiego. Nr rachunku to: Plus Bank O/Warszawa 21 1680 1248 0000 3333 4444 5555 z dopiskiem „Dla Tomka Kowalskiego”.

Poprzedni artykułNastępny artykuł