MasterChef 3

Gordon Ramsay gościnnym jurorem w trzeciej edycji „MasterChefa”

Gordon Ramsay gościnnym jurorem w trzeciej edycji "MasterChefa" | fot. x-news

Gospodarz amerykańskiej edycji „MasterChefa” Gordon Ramsay przyjechał do Polski, aby wystąpić jako gość specjalny w trzeciej polskiej edycjhi formatu. TVN pokaże ją jesienią tego roku.

Gordon Ramsay gościnnym jurorem w trzeciej edycji "MasterChefa" | fot. x-news
Gordon Ramsay gościnnym jurorem w trzeciej edycji „MasterChefa” | fot. x-news

Ramsay będzie wraz z Magdą Gessler, Anną Starmach i Michelem Moranem oceniać uczestników w jednym z odcinków trzeciej edycji „MasterChefa”. Zdjęcia z jego udziałem realizowane były w tym tygodniu w Krakowie.

– Gordon Ramsay zgodził się na udział w polskiej edycji „MasterChefa”, ponieważ dowiedział się, że jest to jedna z najlepszych edycji tego formatu na świecie. Powód, aby do tego sezonu go zaprosić był dla nas oczywisty: to najsławniejszy szef kuchni i absolutna gwiazda – mówi wa Leja, producentka „MasterChefa”.

Gordon Ramsay znany jest jako prowadzący programów „Hell’s Kitchen”, „Kitchen Nightmares” i „MasterChef” w USA oraz „Hell’s Kitchen” i „Ramsay’s Kitchen Nightmares” w Wielkiej Brytanii. Jest również właścicielem wielu restauracji w Wielkiej Brytanii i poza nią (łącznie ma na swoim koncie 15 gwiazdek Michelina) i autorem kilku książek kucharskich.

Trzeci sezon „MasterChefa” realizowany jest w Krakowie od połowy maja tego roku. TVN produkuje program samodzielnie, a widzowie stacji zobaczą go jesienią tego roku.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł