Kto poślubi mojego syna?

TVN pokaże reality show „Kto poślubi mojego syna?”

TVN pokaże reality show Kto poślubi mojego syna? | fot. TVN

W jesiennej ramówce TVN znajdzie się nowy reality show pod roboczym tytułem „Kto poślubi mojego syna?”, w którym matki pomogą synom odnaleźć miłość życia. Stacja liczy na to, że oparty na amerykańskim formacie program osiągnie bardzo dobre wyniki. Rozpoczęto już poszukiwania uczestników.

TVN pokaże reality show Kto poślubi mojego syna? | fot. TVN
TVN pokaże reality show Kto poślubi mojego syna? | fot. TVN

Bohaterami programu będą mężczyźni w wieku od 25 do 35 lat, którzy dotąd nie znaleźli partnerki życia i cały czas mieszkają z rodzicami. Każdy z nich podczas trwania show spotka się kilkoma kobietami. Spędzi z nimi czas, wykonując różne zadania i poznając kandydatki. Finalnie każdy uczestnik będzie musiał wybrać jedną partnerkę, a w wyborze pomagać mu będzie własna matka.

Reality show „Kto poślubi mojego syna?” oparty będzie na amerykańskim formacie „Who Wants To Marry My Son?” firmy Eyeworks. Dotąd program zrealizowano w 13 krajach świata, a szczególną popularnością cieszył się we Francji, gdzie emitowała go największa stacja telewizyjna TF1. TVN zapowiada, że polska edycja będzie wzorowana na wersji nakręconej właśnie w kraju nad Sekwaną.

Stacja zaczęła już poszukiwania synów i matek, którzy chcieliby wziąć udział w programie. Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail [email protected].

Program wyprodukuje samodzielnie TVN. Show trafi do jesiennej ramówki kanału, gdzie będzie jedną z kilku nowości. – To nie jest format z ogromnym budżetem, a wydaje nam się, że może osiągnąć bardzo dobry wyniki oglądalności – mówi osoba z TVN.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł