The Amazing Race 24: All-Stars

Finał „The Amazing Race 24: All-Stars”: kto wygrał?

Uczestnicy The Amazing Race 24: All-Stars | fot. CBS

Wczoraj w USA zakończyła się emisja 24 edycji „The Amazing Race”. W finale o zwycięstwo i milion dolarów walczyły trzy drużyny. Kto wygrał?

Uczestnicy The Amazing Race 24: All-Stars | fot. CBS
Uczestnicy The Amazing Race 24: All-Stars | fot. CBS

W kolejnym wyścigu dookoła świata, którego realizacja trwała od 16 listopada do 6 grudnia 2013 roku, wzięło udział 11 dwuosobowych drużyn, znanych z poprzednich sezonów formatu.

W finałowym odcinku widzowie zobaczyli zmagania trzech drużyn w walce o zwycięstwo. Ostatni etap rozegrał się w Los Angeles w USA, a o milion dolarów rywalizowali nowożeńcy i uczestnicy „Big Brothera” Brendon i Rachel, ojciec/syn David i Connor oraz piosenkarki country Caroline i Jennifer. Finał uświetnił udział iluzjonisty Davida Copperfielda.

Po odwiedzeniu 3 kontynentów, 9 państw, 22 miast i pokonaniu trasy 37 tys. kilometrów, zwycięzcami „The Amazing Race 24: All-Stars” i zdobywcami miliona dolarów zostali David „Dave” i Connor O’Leary. W historii „The Amazing Race” jest to pierwsza para ojciec/dziecko, która zwyciężyła w programie. Ponadto 59-letni David jest najstarszym zawodnikiem, który wygrał wyścig.

Na drugim miejscu uplasowali się Caroline i Jennifer, zaś na trzecim Brendon i Rachel.

Jesienią tego roku stacja CBS wyemituje 25 edycję „The Amazing Race”. Emisja show zostanie przeniesiona na piątek.

Poprzedni artykułNastępny artykuł