Rolnik szuka żony

TVP pokaże reality show „Rolnik szuka żony”

Logo programu Rolnik szuka żony

TVP1 jesienią pokaże program „Rolnik szuka żony”, w którym polscy rolnicy szukać będą partnerek na całe życie. Pilotowy odcinek show stacja nada już za tydzień. Format poprowadzi Marta Manowska.

Logo programu Rolnik szuka żony
Logo programu Rolnik szuka żony

Jedynka zaprezentuje program „Rolnik szuka żony” już w najbliższą środę, 21 maja, o godz. 20:25. W specjalnym odcinku widzowie poznają ósemkę bohaterów – polskich rolników poszukujących partnerki na całe życie. W serii krótkich wizytówek każdy z nich przedstawi swoje pasje, marzenia, plany na życie i wizję swojej wymarzonej kobiety.

Telewizja Polska przez miesiąc czekać będzie na listy pań zainteresowanych bohaterami programu. W pełnym sezonie, emitowanym w TVP1 jesienią tego roku, wystąpią rolnicy, którzy cieszyć się będą największym zainteresowaniem kandydatek. Widzowie będą śledzić jak bohaterowie spędzają czas z kolejnymi paniami. Na koniec zdecydują, z którą z nich chcą spędzić życie.

– Ten program to opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości – prawdziwe antidotum na licznie „miejskie” reality
show. Przy okazji mamy też nadzieję obalić kilka stereotypów krążących wokół polskiej wsi i polskiego rolnika – mówi Konrad Smuga, jeden z reżyserów programu. Współreżyserem serii będzie Anna Więckowska. Format poprowadzi Marta Manowska, dziennikarka, aktorka i podróżniczka, niezwiązana dotąd z żadną telewizją.

Reality show realizowany będzie na podstawie brytyjskiego formatu „Farmer Wants a Wife”, który powstał na podstawie pomysłu Country Living Magazine, we współpracy z FremantleMedia. Dotąd lokalne wersje zrealizowano w ponad 30 krajach, m.in. w Niemczech, Austrii, USA, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Grecji, Czechach czy Australii.

Za realizację polskiej wersji formatu odpowiadać będzie FremantleMedia Polska.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł