Taniec z Gwiazdami 14

„Taniec z Gwiazdami 14” – odcinek 8: Piotr Gruszka i Nina Tyrka wyeliminowani

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

W ósmym odcinku „Tańca z Gwiazdami 14” najlepiej wypadli Joanna Moro i Rafał Maserak, a z programem musieli się pożegnać Piotr Gruszka i Nina Tyrka.

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat
Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami | fot. Polsat

We wczorajszym odcinku pojawiło się już tylko pięć par, a to oznaczało, że każda z nich na parkiecie miała się zaprezentować dwa razy.

Tym razem zaczęli Aneta Zając i Stefano Terrazzino, tańcząc rumbę. – Dała radę – ocenił Michał Malitowski, dodając, że Zając była „pełna namiętności, rozgorączkowana, aczkolwiek brakowało seksapilu w biodrach”. – Bardzo byliście grzeczni – powiedziała Beata Tyszkiewicz. Najmniej zadowolona z ich występu była Iwona Pavlović, dając im jedynie 5 pkt. Zając i Terrazino w sumie uzbierali 28 pkt.

Jako drudzy pojawili się Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar. Zatańczyli salsę. Widowni bardzo się podobało. A jak występ ocenili jurorzy? Andrzej Grabowski i Beata Tyszkiewicz również byli zachwyceni i przyznali „dziesiątki”, Michał Malitowski i Iwona Pavlović występ ocenili na 9.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zaprezentowali się w american smooth przy dźwiękach piosenki „Hallelujah”. – Jak ja Klaudio czułam, że ty czujesz ten taniec – zachwycała się Pavlović. Podobnego zdania była reszta jurorów, czego efektem maksymalna liczba punktów, czyli 40.

Piotr Gruszka i Nina Tyrka zatańczyli swinga. – Uważam, że to był jeden z lepszych twoich tańców – oceniła Pavlović. Tancerze w sumie otrzymali 29 pkt.

Rafał Maserak i Joanna Moro zaprezentowali się w rumbie. Ich występ został oceniony na 38 punktów.

Druga seria rozpoczęła się od tanga argentyńskiego Zając i Terrazino, ocenionego na 33 pkt.

Potem przyszła pora na foxtrota Kwiatkowskiego i Lesar. – Nie wiem, czym się zajmujesz, więc chyba się wciągnę na tego Facebooka – Tyszkiewicz niezmiennie była zachwycona młodym piosenkarzem. Reszta jurorów również, co złożyło się na łączną ocenę 39 pkt.

Halejcio i Barański zmierzyli się cza-czą. Jurorzy przyznali im 36 pkt

Gruszka i Tyrka z kolei zatańczyli walca angielskiego, a ocena łączna wyniosła 32 pkt.

Ostatni występ to był charleston Moro i Maseraka. – Joanna Moro ma zalet całkiem sporo. I niech tu nikt nie jęknie, tańczy, tak jak śpiewa, pięknie – tak Grabowski, wierszem oczywiście, podsumował ten występ. Pięknie ocenili taniec wszyscy jurorzy – bez wyjątku przyznając po 10 punktów.

Następnie przyszła pora na podsumowanie ocen jurorskich. Największą liczbę punktów zebrali Moro i Maserak – 78. O punkt za nimi byli Kwiatkowski i Lesar, o dwa punkty gorsi byli Halejcio i Barański. Jednak nie to decydowało ostatecznie, a głosowanie widzów.

Zanim ogłoszono werdykt, na scenie zaprezentowała się Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, śpiewająca piosenkę „Private dancer” Tiny Turner.

Widzowie zdecydowali, że program muszą opuścić Piotr Gruszka i Nina Tyrka. – Dziękuję jurorom za szczere oceny. I uważam, że w programie zostały najlepiej tańczące pary – skomentował siatkarz.

[Plejada.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł