The Voice

Gwen Stefani i Pharrell Williams w amerykańskim „The Voice”

Gwen Stefani | fot. Getty Image

Wszystko wskazuje na to, że Gwen Stefani zajmie miejsce odchodzącej z amerykańskiej edycji „The Voice” piosenkarki Christiny Aguilery. Ponadto w programie zobaczymy też Pharrella Williamsa.

Gwen Stefani | fot. Getty Image
Gwen Stefani | fot. Getty Image

Jak twierdzą amerykańskie media, szefowie stacji telewizyjnej NBC zaproponowali piosenkarce Gwen Stefani rolę jurorki w kolejnej edycji konkursu talentów „The Voice”.

Celebrytka i wokalistka grupy No Doubt miałaby zastąpić piosenkarkę Christine Aguilerę, która spodziewa się dziecka i z tego powodu jej udział w kolejnym sezonie show jest wykluczony.

Według doniesień, Gwen Stefani miałaby oceniać uczestników amerykańskiego „The Voice” jedynie w siódmej edycji show. Christina Aguilera powróciłaby do programu w jego kolejnej odsłonie.

Przypomnijmy, że przez dwie edycje „The Voice” Christinę Aguilerę zastępowała Shakira.

To nie jedyne przetasowanie w składzie jurorów amerykańskiego „The Voice”. Producenci przyszykowali prawdziwą bombę, bo na miejsce Cee Lo Greena zatrudnili samego Pharrella Williamsa.

Poza Gwen Stafani i Pharrellem Williamsem w składzie jury zobaczymy znanych z poprzednich sezonów show Adama Levine’a i Blake’a Sheltona.

Pierwsze zdjęcia do nowej edycji amerykańskiego „The Voice” startują w czerwcu.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł