Hell's Kitchen

Znamy uczestników polskiej edycji „Hell’s Kitchen”

Logo programu Hell's Kitchen

Telewizja Polsat zaprezentowała 14 uczestników programu „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia”, którego pierwszy odcinek stacja pokaże w najbliższy wtorek. Zostali oni podzieleni na dwie drużyny: Czerwonych i Niebieskich.

Logo programu Hell's Kitchen
Logo programu Hell’s Kitchen

W kobiecej drużynie Czerwonych znalazły się Agata Gawrońska, Paulina Sawicka i Ewa Zakrzewska z Warszawy, Katarzyna Rajkiewicz z Poznania, Sylwia Biały z Lubina, Monika Katreniok z Oslo i Aldona Organiściak ze Szczecina.

Natomiast męską ekipę Niebieskich tworzyć będą Michał Bystroń z Krakowa, Rafał Kuczkowski z Człuchowa, Arkadiusz Klimkiewicz w Łodzi, Grzegorz Kaźmierczak z Sosnowca, Łukasz Kawaller i Carmine Cestaro z Warszawy, a także Adam Czapski z Opola, znany widzom już z programów „MasterChef” i „Ugotowani”.

Obie drużyny w programie „Hell’s Kitchen” rywalizować będzie w prowadzeniu restauracji. Po każdym odcinku odpadnie jeden uczestnik, a zwycięzca wygra 100 tys. zł i dostanie pracę w restauracji Atelier Amaro.

Program poprowadzi Wojciech Modest Amaro, mentorem dla uczestników będzie Kurt Scheller, a w rolę sous szefów wcielą się Dariusz Kuźniak i Piotr Ślusarz.

„Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia” będzie można oglądać na antenie Polsatu we wtorki o godz. 20:00, począwszy od 8 kwietnia. Za produkcję wykonawczą programu odpowiada Jan Kępiński i jego firma Jake Vision.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł