Hell's Kitchen

Uczestnicy „Top Chefa” szefami w „Hell’s Kitchen” Polsatu

Piotr Ślusarz, Wojciech Modest Amaro i Dariusz Kuźniak w programie Hells Kitchen | fot. Polsat

Dariusz Kuźniak i Piotr Ślusarz, uczestnicy pierwszej edycji programu „Top Chef”, będą pomocnikami Wojciecha Modesta Amaro w reality show „Hell’s Kitchen”, który 8 kwietnia zacznie być emitowany w Polsacie.

Piotr Ślusarz, Wojciech Modest Amaro i Dariusz Kuźniak w programie Hells Kitchen | fot. Polsat
Piotr Ślusarz, Wojciech Modest Amaro i Dariusz Kuźniak w programie Hells Kitchen | fot. Polsat

Dariusz Kuźniak i Piotr Ślusarz walczyli przeciwko sobie o tytuł Top Chefa w pierwszej polskiej edycji jednego z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie. Dziś zamiast rywalizować, jednoczą siły. Ich celem jest pomóc Wojciechowi Modestowi Amaro w wyborze najlepszego kucharza spośród uczestników pierwszej edycji „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”.

Darek i Piotrek są jednymi z najzdolniejszych i najbardziej zapadających w pamięć uczestników pierwszej edycji „Top Chef”. Darek wygrał staż w restauracji Wojciecha Modesta Amaro, Atelier Amaro i znalazł się w finałowej trójce. Piotrek natomiast wygrał prestiżowy staż w najlepszej restauracji świata, El Celler de Can Roca, dodatkowo Amaro zaproponował mu pracę w swojej restauracji. W programie „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” zobaczymy ich w roli sous szefów – pomocników Wojciecha Modesta Amaro. Ich zadaniem będzie pilnowanie, szkolenie i kontrolowanie uczestników „Piekielnej Kuchni”.

Sous szefowie nie tylko będą dbać o to, aby uczestnicy przygotowywali dania zgodnie z przepisami, ale także będą odpowiadać przed samym szefem Amaro za poczynania dwóch rywalizujących drużyn, Czerwonych i Niebieskich.

Program „Hell’s Kitchen” będzie emitowany na antenie Polsatu we wtorki o godz. 20:00, począwszy od 8 kwietnia.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł