Tylko Muzyka 07, X Factor

Paulina Czapla: z „X Factor” do „Tylko Muzyka”

Paulina Czapla | fot. Polsat

Kolejna osoba, która próbowała już swoich sił w talent-search show TVN, pojawi się w widowisku „Tylko Muzyka”, którego 7 sezon zadebiutuje w niedzielę na antenie Polsatu. W premierowym odcinku formatu widzowie będą mogli zobaczyć występ Pauliny Czapli, wcześniej występującej w „X Factor”.

Paulina Czapla | fot. Polsat
Paulina Czapla | fot. Polsat

Paulina Czapla ma 22 lata i mieszka z trzema koleżankami w Gdańsku. Dziewczyna kończy studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, a śpiewanie jest dla niej wielką pasją i… źródłem dochodu.

W programie „Tylko Muzyka” Paulina zaśpiewała piosenkę zespołu 4 Non Blondes „What’s Up” we własnej, niezwykle emocjonalnej, aranżacji. Już od pierwszych dźwięków młoda wokalistka dała popis swoich umiejętności. Występ 22-latki wywołał tak wielkie zamieszanie, że sam Piotr Rogucki musiał interweniować i uspokoić publiczność.

Dla Pauliny nie jest to pierwsza próba podbicia telewizyjnej sceny. Zaczynała już w programie „Od przedszkola do Opola”, w którym zaśpiewała u boku Edyty Górniak. Występowała także w „Szansie na sukces” w odcinku z grupą Coma, na czele której stoi Piotr Rogucki.

Szersza publiczność poznała Paulinę w pierwszej edycji „X Factor” – na castingu zachwyciła porywającą wersją „Stop” Sam Brown, jednak nie przeszła ostrego sita (na tym etapie jurorzy odsiali także m.in. Dawida Podsiadłę czy Kacpra Sikorę – późniejszych laureatów odpowiednio drugiej edycji „X Factor” i czwartej odsłony „Mam Talent!”).

Od wielu lat wokalistka współtworzy zespół Airam w swojej rodzinnej miejscowości – Malborku.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł