The X Factor

Nicole Scherzinger rezygnuje z „The X Factor”. Cheryl Cole powraca?

Nicole Scherzinger | Foto: Globe Photos

Piosenkarka Nicole Scherzinger nie weźmie udziału w nadchodzącej edycji brytyjskiego konkursu talentów „The X Factor”. Podobno do powrotu szykuje się Cheryl Cole.

Nicole Scherzinger | Foto: Globe Photos
Nicole Scherzinger | Foto: Globe Photos

Jak twierdzi brytyjski tabloid „The Sun”, telewidzowie nie zobaczą już 35-letniej Nicole Scherzinger za stołem jurorskim „The X Factor”.

Ponoć wokalistka od dłuższego czasu rozpatrywała wszelkie za i przeciw, by w końcu podjąć decyzję, która – jak to napisał „The Sun” – „złamała jej serce”. Nicole Scherzinger postanowiła bowiem skoncentrować się na karierze muzycznej.

– W zeszłym roku muzyka zeszła na drugi plan, ale teraz Nicole Scherzinger zamierza wrócić do śpiewania – twierdzi informator bulwarówki.

Doniesienia „The Sun” sprawdził inny brytyjski tabloid. „Daily Mail” skontaktował się z przedstawicielem Nicole Scherzinger i dowiedział się, że gwiazda nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. – Wciąż trwają rozmowy z producentami „The X Factor” i jeszcze nic nie wiadomo – usłyszeli dziennikarze bulwarówki.

Ponoć piosenkarce trudno jest się pożegnać z show, które dało jej ogromną popularność na Wyspach Brytyjskich oraz sowite zarobki.

Przypomnijmy, że do brytyjskiej edycji „The X Factor” powraca natomiast pomysłodawca programu Simon Cowell. Juror zrezygnował z amerykańskiej edycji show i powrócił do rodzimej Wielkiej Brytanii.

Obok Simona Cowella uczestników programu ma oceniać również piosenkarka Cheryl Cole. Simon Cowell zdradził, że stara się przekonać Cole, by ponownie zasiadła za stołem jurorskim.

– W jej przypadku nie chodzi o pieniądze. To kwestia tego, czy będzie miała ochotę to zrobić i czy poradzi sobie z presją, jaka będzie na niej ciążyć. Tego jeszcze nie wiemy – stwierdził.

Tymczasem piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które może sugerować jej decyzję w sprawie powrotu do „The X Factor”. Na fotografii siedząca za stołem sędziowskim Cheryl wytyka palcem uśmiechniętego Cowella.

– Cheryl jest bardzo zadowolona z tego, jak jej życie układa się w tym momencie. Jest skupiona na swojej muzyce i nie wiem, czy miałaby ochotę znowu wpaść w wir programu – twierdzi informator tabloidu „The Mirror”.

Cole odeszła z „The X Factor” w 2010 roku, razem z Simonem Cowellem i Danii Minogue. Plotka głosi, że wokalistka dostała sześć tygodni na podjęcie decyzji w sprawie powrotu.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł