Seriale

„Wawa Non Stop” znika z anteny

Bohaterowie serialu Wawa Non Stop | fot. TVN

Telewizja TVN zdecydowała o zakończeniu emisji telenoweli hybrydowej „Wawa Non Stop”. Serial ma zniknąć z anteny z końcem lutego. Do tego czasu nadawany będzie dwie godziny wcześniej niż dotąd.

Bohaterowie serialu Wawa Non Stop | fot. TVN
Bohaterowie serialu Wawa Non Stop | fot. TVN

Decyzja o zaprzestaniu nadawania serialu zapadła pod koniec zeszłego tygodnia – miała na to wpływ zbyt mała oglądalność programu.

Jeszcze w zeszły czwartek w materiałach z konferencji prasowej TVN podawano, że „Wawa” będzie nadawana wiosną bez zmian w dni powszednie o godz. 17:00. Edward Miszczak – dyrektor programowy TVN – przyznał, że „Wawa Non Stop” nie osiąga do końca takich wyników jakich oczekiwano, ale nie zapowiadał zakończenia emisji serialu. Tłumaczył, że niższe wyniki oglądalności od tych, które notują podobne produkcje w innych krajach Europy, to efekt polskiego prawodawstwa dotyczącego mediów. Zgodnie z nim, w „Wawie” nie może być tak ostrych scen jakie są obecne w tego typu produkcjach zagranicą.

Począwszy od dziś serial emitowany będzie w dni powszednie o godz. 15:00, zamiast „Ukrytej prawdy”, która przesunięta została na godz. 17:00. Jednocześnie znika powtórka „Wawy” nadawana dotąd o godz. 14:00. Z nieoficjalnych informacji wynika, że stacja nie będzie produkować kolejnych odcinków telenoweli. Wyemituje tylko te, które dotąd zrealizowano. Emisja produkcji na antenie TVN powinna zakończyć się z końcem lutego.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł