Warsaw Shore

Druga edycja „Warsaw Shore” już wiosną

Logo programu Warsaw Shore

MTV Polska już w wiosennej ramówce pokaże drugą edycję reality show „Warsaw Shore”, którego pierwszy sezon zapewnił stacji rekordowo wysoką oglądalność. Kanał właśnie zaczyna castingi na uczestników show.

Logo programu Warsaw Shore
Logo programu Warsaw Shore

MTV Polska na razie nie precyzuje, kiedy konkretnie ruszy emisja drugiej edycji „Warsaw Shore”. Agnieszka Odachowska – communications manager Viacom International Media Networks – tłumaczy, że zależy to m.in. od tego, ile osób zgłosi się do udziału w show i jak długo potrwają castingi. – Przy pierwszej edycji było ponad tysiąc chętnych, więc żeby się z nimi spotkać odwiedziliśmy kilka miast, a finał castingu był w Warszawie. Teraz najprawdopodobniej odbędzie się to podobnie – opisuje Odachowska.

Producentem wykonawczym programu, tak samo jak przy pierwszej edycji, będzie Golden Media Polska.

Najprawdopodobniej w drugiej edycji show wystąpi znaczna część ośmiorga uczestników pierwszej edycji. Wówczas osoby wybrane w castingach zostaną do nich dołączone i program będzie mieć większą obsadę. Nie zdecydowano jeszcze, gdzie będzie się rozgrywać akcja drugiego sezonu (pierwszy nagrano w podwarszawskim domu i stołecznych klubach).

Jerzy Dzięgielewski – dyrektor programowy MTV Polska – podkreśla, że stacja zdecydowała się na drugą edycję formatu w związku z „ogromnym zainteresowaniem widzów i świetnymi wynikami oglądalności” pierwszej odsłony formatu.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł