Top Model

Uczestniczka „Top Model” aresztowana

Zuzanna W. | fot. East News

Zuzanna W., była uczestniczka programu „Top Model. Zostań modelką”, została aresztowana.

Zuzanna W. | fot. East News
Zuzanna W. | fot. East News

Jak podaje serwis Newseria, w środę aresztowano Zuzannę W., uczestniczkę pierwszej polskiej edycji programu „Top Model”. Zula od jakiegoś czasu ścigana była listem gończym. Była poszukiwana przez policję, bo regularnie nie pojawiała się w sądzie w procesie o zniesławienie, który wytoczył jej Mariusz Pujszo.

Modelka w 2012 roku została zaproszona przez reżysera do Cannes. Długo tam nie zabawiła, została wyrzucona przez Pujszo za „wulgarność i okradanie współlokatorek”. Modelka w rewanżu nazwała reżysera „alfonsem” i zarzuciła mu, że wraz z Jackiem Samojłowiczem przesyłali roznegliżowane zdjęcia modelek bogatym biznesmenom. Pujszo wytoczył proces i oskarżył ją o zniesławienie. W. unikała rozpraw, w efekcie trafiła do rejestru poszukiwanych osób.

– Do zatrzymania Zuzanny W. doszło w godzinach rannych 5 lutego w Poznaniu przy ul. Naramowickiej w fitness clubie. W czasie zatrzymania podejrzana nie stawiała oporu. Do czasu przyjazdu policji wytłumaczyliśmy jej, co jest podstawą zatrzymania, przedstawiliśmy list gończy wystawiony przez Wydział Karny Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście – powiedział agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Arkadiusz Andała, właściciel biura detektywistycznego Andała Patrol. Detektyw dodał również, że podczas zatrzymania modelka była bardzo wulgarna.

Zuzanna W. przebywa obecnie w areszcie, grozi jej do roku pozbawienia wolności.

Zula była uczestniczką pierwszej polskiej edycji „Top Model. Zostań modelką”. Z programu odpadła jako pierwsza. Później próbowała swoich sił m.in. jako konferansjerka i zawodniczka MMA, w „CKM” pojawiła się jej rozbierana sesja.

[Plejada]

Poprzedni artykułNastępny artykuł