X Factor 4

Potwierdzone: Ewa Farna będzie jurorem w „X Factor”

Liber i Ewa Farna | fot. mwmedia

Tym razem to pewne. Ewa Farna zasiądzie w jury czwartej edycji „X Factor”. – Zdecydowałam się wziąć udział w „X Factor” jako juror – oświadczyła na swoim facebookowym profilu Ewa Farna, kończąc wielotygodniowe spekulacje.

Liber i Ewa Farna | fot. mwmedia
Liber i Ewa Farna | fot. mwmedia

Zatrudnieniu Ewy Farnej w „X Factor” towarzyszyło niemałe zamieszanie. Najpierw TVN ogłosiła, że polsko-czeska wokalistka została czwartym jurorem show, a niewiele później sama Farna tę informację zdementowała. Teraz jednak obie strony mówią jednym głosem: Ewa Farna będzie jurorem w „X Factor 4”.

– Moi drodzy. Będą pisać, że jestem otyła, a może jeszcze gorzej. Będą pisać, ze wszystko dla pieniędzy. Będą pisać, że ubrałam się fatalnie. Będą pisać o zdradach, portfelach, wadze, ustawkach i wszystkim, co interesuje ludzi, bo jest negatywne. Chcę Was na to uczulić, bo będzie tego chyba jeszcze więcej. Zdecydowałam się wziąć udział jako juror „X Factor”. Jesteśmy przed podpisaniem umowy. I cieszę się na przygodę. A więc ufajmy sobie. Interesujmy się nowymi talentami, a nie moją dupą (a mam w niej tyle spraw, że nie pomieściłyby się w ciężarówce) – napisała wokalistka.

Młoda wokalistka poszerzy skład jury o dodatkową osobę. Oznacza to, że do czterech zwiększy się liczba rywalizujących w „X Factor” grup. Po raz pierwszy w widowisku będą mogły wziąć udział zespoły (nie tylko wokalne).

Jak donosi tabloid „Fakt”, Ewa Farna zażądała za udział w kolejnej edycji „X Factor” 160 tysięcy złotych.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł