MasterChef 2

Beata Śniechowska wygrała drugi sezon „MasterChefa”

Beata Śniechowska | fot. TVN

Drugą edycję kulinarnego reality show „MasterChef” wygrała Beata Śniechowska. Już dziś rusza sprzedaż książki kucharskiej z przepisami autorstwa zwyciężczyni widowiska.

Beata Śniechowska | fot. TVN
Beata Śniechowska | fot. TVN

W niedzielę w TVN zakończyła się druga edycja programu „MasterChef”. Program wygrała Beata Śniechowska. Zwyciężczyni, oprócz tytułu MasterChefa, otrzymała 100 tys. złotych oraz kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej.

Publikacja z 60 przepisami Beaty Śniechowskiej znajdzie się w sprzedaży już dzisiaj. Autorka proponuje swoim czytelnikom potrawy i proste i wyrafinowane, pomysły na szybkie przekąski i rodzinne obiady.

Należy dodać, że w październiku tego roku furorę w polskim Internecie robił fragment programu „MasterChef”, który nazwano „Matka Roku w MasterChef”. W materiale filmowym matka Beaty Śniechowskiej poddała krytyce umiejętności kulinarne córki.

Beata ma 28 lat, urodziła się w Zgorzelcu. Mieszka we Wrocławiu. Jest doktorantką w Instytucie Klimatyzacji i Ogrzewnictwa Politechniki Wrocławskiej. Gotowanie to dla niej odskocznia od rzeczywistości. Od zawsze uwielbiała krzątaninę w kuchni i poznawanie nowych smaków, jednakże obawiała się postawić wszystko na jedną kartę i zacząć robić to profesjonalnie. Kiedy nie gotuje, pływa lub jeździ na ryby. Ma dwa kulinarne marzenia. Pierwszym z nich jest własna kameralna restauracja, a drugim odtworzenie i unowocześnienie przepisów kuchni staropolskiej z książki prababci.

Poprzedni artykułNastępny artykuł