Mam Talent! 6

„Mam Talent! 6” – odcinek 12: Kinga Zdybel i Agnieszka Marczak w finale

Jury szóstej edycji Mam Talent | fot. TVN

Ostatni półfinał szóstej edycji programu „Mam Talent!” wygrała 14-letnia Kinga Zdybel, jedyna solowa wokalistka w gronie najlepszych. Do finału awansowała także kobieta-guma – Agnieszka Marczak.

Jury szóstej edycji Mam Talent | fot. TVN
Jury szóstej edycji Mam Talent | fot. TVN

Na początku odcinka zobaczyliśmy występ tanecznej grupy Sihir Stars. Dziewczyny wykonały taneczny układ do rockowego przeboju „Thunderstruck” AC/DC. Pod wrażeniem był szczególnie Agustin Egurrola, który aż nie mógł złapać tchu. – Niech dochodzi – rzuciła Małgorzata Foremniak. – Muzyka była bardzo gorąca, występ inny niż na castingu. Aż ma się ochotę wejść na scenę i rozszarpać was zębami – dodała. – Jestem zafascynowany waszą kobiecością, jesteście tak piękne i smaczne. Cieszę się, że jestem facetem – radował się Egurrola. Agnieszka Chylińska zwróciła uwagę na zaskakujące połączenie muzyki z tańcami brzucha: – Tę wersję trzeba przesłać zespołowi AC/DC.

Drugi uczestnik w półfinale wystąpił w zastępstwie za kontuzjowanego Michała Koziołka. Wykonujący akrobacje na rowerze Kamil Kobędzowski decyzję o wejściu do programu podjął na dwa dni przed półfinałem. Zobaczyliśmy m.in. akrobacje na jednym kole i jazdę tyłem przy muzyce „Give It Away” Red Hot Chili Peppers. – Ogromne brawa za to, że zdecydowałeś się wystąpić – zaczęła Agnieszka Chylińska. Małgorzata Foremniak pochwaliła rowerzystę za „naprawdę świetny występ”. – Wcale nie wyglądało, jakbyś przygotowywał się dwa dni – dodał Agustin Egurrola.

Wyginająca ciało Agnieszka Marczak też usłyszała same komplementy. – To nie możesz być ty, na castingu była inna dziewczyna. Taniec był perfekcyjny, jesteś tak sprawna! – chwalił Agustin Egurrola. – Jesteś cały czas świetna, masz ambitne ciało, zmuszasz je do tytanicznej pracy – zachwycała się Chylińska.

Wokalista, ukrywający się pod pseudonimem Steamlove, zaprezentował swoją piosenkę po angielsku. – Nie jestem fanką tej kompozycji, ale ty naprawdę umiesz śpiewać – oceniła Chylińska.

Kolejni wykonawcy, grający na instrumentach z różnego rodzaju rur kwartet NRS oraz taneczny duet M&Ms, usłyszeli więcej słów krytyki. – Mam bardzo mieszane uczucia, było to bardzo przekombinowane, straszny chaos – to opinia Agnieszki Chylińskiej po występie NRS. – Również jestem zdezorientowany, to nie było dla mnie show – zgodził się Egurrola. – Mówiąc szczerze, nie wiadomo o co chodzi – powiedziała Małgorzata Foremniak.

Duet M&Ms (Majks i Majkel – tak naprawdę to dziewczyna, Natalia) swój występ rozpoczął w zafoliowanych boksach, z których w dalszej części wyskoczył. – Jesteście bardzo dobrymi tancerzami, ale ten pomysł nie do końca wam pomógł – skomentował Agustin Egurrola. Z jego opiniami zgodziły się obie jurorki. – Moim zdaniem występ się nie udał – stwierdziła Foremniak. – Serce mi się kroi, to nie był zdecydowanie wasz dzień – dodała Chylińska.

Na samym końcu zaprezentowali się dwaj faworyci odcinka – 14-letnia Kinga Zdybel oraz cyrkowiec Volodymyr Omelchenko. Ta pierwsza zaśpiewała balladę „River” Joni Mitchell. Agustin Egurrola dokładnie powtórzył swoje słowa z castingu: – Właśnie na takie chwile czekamy w tym programie. – To było przepiękne – chwaliła Foremniak. – Tak po ludzku ci tego głosu zazdroszczę – dodała Chylińska.

Volodymyr Omelchenko podczas swojego emocjonującego występu zaliczył dwie wpadki – raz nie złapał rzuconego przez asystentkę podestu, a później spadł z równoważni. Mimo tego dzielnie dotrwał do końca, budząc zachwyt jury. – Pokazałeś, że jesteś zawodowcem, pokazałeś zimną krew – cieszył się Egurrola. – Zrobiłeś to specjalnie, żebyśmy wszyscy ściskali za ciebie kciuki. Jesteś rewelacyjny – entuzjazmowała się Foremniak. Agnieszka Chylińska najpierw przekazała wyrazy miłości dla tłumacza od swojej mamy, a później rzuciła tekstem swojej córki: – Posikałam się z wrażenia.

Przed ogłoszeniem wyników zobaczyliśmy występ gościa specjalnego – finalistki piątej edycji „Mam Talent!”, akrobatki Anny Filipowskiej.

Głosami telewidzów do finału awansowała Kinga Zdybel. W dogrywce stanęli Agnieszka Marczak i Volodymyr Omelchenko. W finale znalazła się Agnieszka Marczak, którą wsparli Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska (na cyrkowca głosowała Małgorzata Foremniak).

Za tydzień w finale programu o zwycięstwo walczyć będą Tetiana Galitsyna (malowanie w piasku), Tekla Klebetnica (zespół muzyczny), Santiago Gil (taniec), Marek Born (żonglowanie piłką), Marcel Ołubek (yoyo), Diana „Sasha” Staniszewska (taniec), Fireflies (teatr cieni), Tomasz Kabis (iluzja), Kinga Zdybel (wokalistka) i Agnieszka Marczak (kobieta-guma).

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł