Projektanci na start

Program „Projektanci na start” ogląda 16 tys. widzów

Logo programu Projektanci na start

Premierowe odcinki modowego talent-search show „Projektanci na start” na antenie FOX Life ogląda średnio 16 tys. widzów. Program notuje jednak wyższy udział w rynku od średniego dobowego udziału stacji w rynku.

Logo programu Projektanci na start
Logo programu Projektanci na start

„Projektanci na start” na antenie FOX Life oglądać można w środy o godz. 22:00, począwszy od 30 października. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średnia oglądalność pierwszych trzech odcinków programu wyniosła 16,4 tys. widzów. Przełożyło się to na 0,14 proc. udziału wśród wszystkich widzów oraz 0,20 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Największym zainteresowaniem cieszył się pierwszy odcinek formatu – oglądało go 18 tys. osób.

Powtórkowe odcinki „Projektantów na start” średnio śledzi 5,6 tys. widzów, co zapewnia stacji odpowiednio 0,10 proc. i 0,13 proc. udziału. Oglądać je można tuż po premierowej emisji – w środy o godz. 22:55 (powtórka pierwszego odcinka wyjątkowo została pokazana o 23:55).

Z danych telemetrycznych wynika, iż program notuje lepsze wyniki niż wynoszą średnie dobowe udziały FOX Life, które w okresie od 30 października do 13 listopada kształtowały się na poziomie odpowiednio 0,09 proc. oraz 0,13 proc.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł