The Voice of Poland 3

„The Voice 3” – odcinek 10: znamy nazwiska ćwierćfinalistów

Jury i prowadzący The Voice | fot. AKPA

Za nami pierwszy odcinek na żywo w „The Voice of Poland 3”. Tym razem z każdej z czteroosobowych drużyn musiał odpaść jeden z uczestników. Kogo zabraknie w ćwierćfinale programu?

Jury i prowadzący The Voice | fot. AKPA
Jury i prowadzący The Voice | fot. AKPA

Zmagania w pierwszym z odcinków na żywo rozpoczęli podopieczni Barona i Tomsona. Michał Grobelny wykonał balladę „Iris” Goo Goo Dolls. – Michał przygotował mnie do miłości. Jestem gotowa do kochania – skomentowała Maria Sadowska. – To była czysta przyjemność. Jesteś fenomenalny – dodał Tomson.

Natalia Krakowiak zaśpiewała „Halo” Beyonce. – Bardzo lubię Beyonce, ale ona jest jak śpiewający robot, a ty włożyłaś w jej piosenkę duszę – skomentowała Edyta Górniak.

„Kiss From a Rose” Seala zaprezentował Michał Malicki. – Było bardzo dobrze. Szedłeś przez ten utwór jak linoskoczek. Wybrnąłeś z wszelkich pułapek – ocenił Marek Piekarczyk. – Jestem z ciebie dumny, rozkwitasz jak kwiat – dodał Baron.

Arek Kłusowski wykonał balladę „Angie” The Rolling Stones. – Jesteś wspaniały. Po prostu rewelacja – pochwaliła Maria Sadowska. – Nie musisz śpiewać jak Mick Jagger. Masz tak oryginalny styl. Twoja interpretacja jest tak twoja, że… – zachwycał się Tomson. Baron pochwalił jeszcze charyzmę i talent sceniczny podopiecznego.

Widzowie zadecydowali, że w programie pozostaną Arek Kłusowski i Michał Grobelny. Baron i Tomson postanowili, że w „The Voice of Poland” pozostanie Natalia Krakowiak, a z show pożegna się Michał Malicki.

Następnie zaprezentowali się podopieczni Marii Sadowskiej. Kasia Stanek wykonała „Grandę” Moniki Brodki. – Mogłabyś „Wlazł kotek na płotek zaśpiewać”, a i tak byś królowała na scenie – powiedział Marek Piekarczyk. – Wszystko wyszło! – zachwycała się Maria Sadowska.

„Blame It On The Boogie” The Jacksons zaśpiewała Joanna Smajdor. – Jesteś wspaniała. Zaskoczyłaś mnie, bo oprócz znanych walorów nie spodziewałam się, że masz taki temperament – powiedziała Edyta Górniak. – Jak ja się cieszę! Było cudownie, wszystko się udało – dodała Maria Sadowska.

Mateusz Ziółko wykonał „Jednego serca” Czesława Niemena. – Wziąłeś utwór mistrza, ja bym się na to nie odważył. Bardzo mi się podobało – stwierdził Marek Piekarczyk. – Zalegalizujmy to Ziółko – dodała prowadząca program Marika.

Oksana Predko zaśpiewała „Jungle Drum” Emiliany Torrini. – Ty jesteś gigantem i fenomenem. To jest taki trudny utwór. Masz taką swobodę – zachwycała się Edyta Górniak. – Zaskoczyłaś mnie i wbiłaś mnie w fotel. Wiedziałam, że masz energię. Ale żeby aż taką? – komentowała Maria Sadowska.

Głosami telewidzów w ćwierćfinale „The Voice of Poland” wystąpią Mateusz Ziółko i Kasia Stanek. Maria Sadowska postanowiła zatrzymać w programie Joannę Smajdor, a z show pożegnała się Oksana Predko.

Jako pierwszy zespół Marka Piekarczyka zaprezentował Ernest Staniaszek, który wykonał „Do kołyski” grupy Dżem. – Jesteś wybitnym talentem – Edyta Górniak nie kryła słów uznania. – Zrobiłeś wszystko, o co cię prosiłem. Wspaniale zaśpiewałeś – dodał Marek Piekarczyk.

Nelly Marczewski zaśpiewała „Pomaluj moje sny” Breakout. – Jest w twoim głosie coś takiego, że chce się go więcej – powiedział Tomson. – Za każdym razem pokazujesz coś nowego. Takiego głosu ten kraj nie słyszał od lat 60. – pochwalił podopieczną Marek Piekarczyk.

Marzena Ugorna wykonała „Wymyśliłem Ciebie” Andrzeja Zauchy i grupy Dżamble. – Śpiewasz z bebechów. Wywołujesz emocje – powiedziała Maria Sadowska. – Zawsze myślałem, że to jest piosenka napisana dla mężczyzny. A to jest piosenka napisana dla ciebie – stwierdził wzruszony Marek Piekarczyk.

„Cykady na Cykladach” Maanam zaśpiewała Magdalena Meisel. – Tak samo dobrze się ciebie słucha, jak i patrzy na ciebie – komplementował Baron. – Widzicie, co można zrobić na scenie z takiej cichej skrzypaczki? Te małe ciche myszki wcale nie są małymi cichymi myszkami. Bardzo podobało mi się twoje wykonanie – powiedział Marek Piekarczyk.

W kolejnym odcinku „The Voice of Poland” za sprawą SMS-ów telewidzów zobaczymy Ernesta Staniaszka i Nellę Marczewski. Marek Piekarczyk zadecydował, że w ćwierćfinale wystąpi Marzena Ugorna, a z show odpadnie Magdalena Meisel.

Olga Jankowska z drużyny Edyty Górniak zaprezentowała „Candyman” Christiny Aguilery. – Masz wiele wdzięku i pięknie wyglądasz – komplementował Marek Piekarczyk. Edyta Górniak chwaliła zespół towarzyszący uczestnikom. – Troszeczkę było niedociągnięć, ale było ślicznie. Bardzo mi się podobało – oceniła podopieczną.

„A to co mam…” Kasi Kowalskiej zaśpiewała Maia Lasota. – Naprawdę zabrakło mi słów… To było 200 procent normy – oceniła Maria Sadowska. – To jest jeden z najpiękniejszych utworów i wiedziałam, że on musi trafić do Mai – dodała Edyta Górniak.

„Can’t Take My Eyes Off You” Frankiego Valli zaśpiewała Jagoda Kret. – Zdążyłaś zrobić wszystkie frazy, chociaż czasu było mało – fachowo komentował Tomson. – Jestem taka dumna z ciebie – dodała Edyta Górniak.

„Fever” Little Willie John wykonała Maria Rodriguez. – Zrobiłaś taki postęp, że to jest nie do wiary. Fantastycznie odegrałaś utwór – skomentowała Maria Sadowska. – Jesteś tak apetyczna. Ja kocham mężczyzn, ale jak patrzę na ciebie… Potrafisz o wiele więcej, niż do tej pory pokazałaś. Fantastycznie! – zachwycała się Edyta Górniak.

Telewidzowie postanowili, że do ćwierćfinału awansują Olga Jankowska i Maia Lasota. Edyta Górniak postawiła natomiast na Jagodę Kret, a z programu wyeliminowała Marię Rodriguez.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł