Celebrity shows

Natalia Siwiec we własnym reality show w Viva Polska

Natalia Siwiec | fot. AKPA

Kanał Viva Polska rozpoczyna produkcję reality show „Enjoy the view <3 Natalia", którego bohaterką będzie Natalia Siwiec. Program trafi na antenę na początku przyszłego roku.

Natalia Siwiec | fot. AKPA
Natalia Siwiec | fot. AKPA

W reality show widzowie będą śledzić życie Natalii Siwiec, poznają także jej męża, rodziców, siostrę oraz najbliższych przyjaciół. Kamery Vivy zarejestrują przygotowania celebrytki m.in. do sesji zdjęciowych. Ekipa telewizyjna podejrzy też jak dba o urodę i radzi sobie z codziennością.

Natalia Siwiec stała się znana po tym, jak w mediach pojawiły się jej zdjęcia z widowni meczów Euro 2012. Okrzyknięta została wtedy Miss Euro i od tego czasu gości na łamach kolorowych magazynów i w serwisach plotkarskich. Celebrytka gościnnie brała udział m.in w show „Kocham Cię Polsko!” w TVP2, w programie Viva Polska „Spanie z gwiazdami”, zagrała też w serialu Polsatu „To nie koniec świata”. Siwiec pojawia się też jako modelka w kampaniach reklamowych, była m.in. ambasadorką napoju eGoo i promowała kostiumy kąpielowe Gabbiano.

Realizacja reality show „Enjoy the view <3 Natalia" rozpocznie się na przełomie października i listopada. Powstanie 10 odcinków, trwających po ok. 20 minut, które trafią na antenę Viva Polska na początku przyszłego roku.Za produkcję wykonawczą programu odpowiada firma Future Gate.[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł