Project Runway

Anja Rubik i Joanna Przetakiewicz w „Project Runway”

Joanna Przetakiewicz i Anja Rubik | fot. AKPA

Anja Rubik zostanie gospodynią reality show „Project Runway”, a w jury programu zasiądzie Joanna Przetakiewicz. Obie podpisały już umowy z producentem polskiej edycji formatu.

Joanna Przetakiewicz i Anja Rubik | fot. AKPA
Joanna Przetakiewicz i Anja Rubik | fot. AKPA

O tym, że to Anja Rubik jest główną kandydatką do posady prowadzącej „Project Runwawy” mówiło się już wcześniej. Produkcji bardzo zależało na pozyskaniu jej do programu, bo Rubik należy do absolutnej czołówki top modelek na świecie. Pojawiała się już w TVN w roli gościa specjalnego trzech edycji reality show „Top Model”. Obecnie Rubik jest dyrektor artystyczną kwartalnika o modzie „25 Magazine”. Anja Rubik poza prowadzeniem show będzie także członkiem jury.

Z kolei Joanna Przetakiewicz to dyrektor kreatywna stworzonej przez siebie luksusowej marki La Mania, która poza Polską jest obecna m.in. w Wielkiej Brytanii. Przetakiewicz będzie jednym z trzech jurorów. Wiadomo, że jeden z pozostałych dwóch członków jury ma pełnić też funkcję mentora dla uczestników reality show.

Przypomnijmy, że w programie „Project Runway” weźmie udział grupa początkujących projektantów mody, którzy w kolejnych odcinkach będą musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami. Po kolei będą eliminowani z gry przez jurorów. Zwycięzca wygra co najmniej 100 tys. zł.

Za produkcję wykonawczą polskiej edycji formatu odpowiada firma FremantleMedia Polska. Realizacja widowiska rozpocznie się w listopadzie, a format pojawi się na antenie TVN wiosną 2014 roku.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł