Taniec z Gwiazdami 14

Małgorzata Kożuchowska zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami 14”?

Małgorzata Kożuchowska | fot. Super Express

Nie ustają plotki na temat kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”, która wiosną przyszłego roku ma się pojawić na antenie TVN. „Super Express” opublikował właśnie potencjalną listę gwiazd, jakie miałyby wystąpić na parkiecie. Wśród nich znalazła się Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska | fot. Super Express
Małgorzata Kożuchowska | fot. Super Express

– Produkcji bardzo się marzy udział Małgosi Kożuchowskiej, to jest kwintesencja kobiecości, widzowie ją kochają. W dodatku będzie bezrobotna. Kończy się „Rodzinka.pl”, a ona nie gra w innych serialach – mówi osoba z produkcji. – Część gwiazd to będą oczywiście ludzie związani ze stacją. Ci w zasadzie nie mają wyjścia i muszą wystąpić – dodaje.

Według informatora tabloidu, TVN reprezentować będą m.in. Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgorzata Rozenek, nowy nabytek stacji Agnieszka Szulim oraz trenerka fitness Ewa Chodakowska. Do tego kobiecego zestawu ma jeszcze dołączyć Natalia Siwiec.

Wśród panów na liście znaleźli się m.in. motocyklista Jakub Przygoński, prezenter Łukasz Nowicki i piosenkarz Rafał Brzozowski.

Jak twierdzi „Super Express”, największym hitem byłoby pojawienie się na parkiecie Tomasza Karolaka. – z Małgosią stworzyliby piękną rywalizację. No i byliby najlepiej opłacanymi gwiazdami. Spokojnie mogą liczyć na 10 tys. zł za odcinek – uważa anonimowy informator.

[Super Express]

Poprzedni artykułNastępny artykuł