Nasz nowy dom

Rusza emisja programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA

W tym tygodniu rusza emisja nowego reality show telewizji Polsat pt. „Nasz nowy dom”. W programie widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom. Show poprowadzi Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA
Katarzyna Dowbor | Foto: AKPA

W programie „Nasz nowy dom” poznamy zwykłe rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Dowiemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich gospodarstw. Poznamy wszystkich mieszkańców, ich marzenia – często prozaiczne: o pokojach dla dzieci, czy nowej łazience. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu.

W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. Widzowie zobaczą jak starannie trzeba zaplanować i realizować prace, mając na ich wykonanie tylko 5 dni. To będzie prawdziwy wyścig z czasem i piętrzącymi się trudnościami, które zwykle pojawiają się przy tak kompleksowych i gruntownych remontach.

W finale każdego odcinka zobaczymy powrót rodzin do ich odremontowanych domów. Niejednokrotnie to co zobaczą przerośnie ich oczekiwania. Nie zabraknie łez radości i wielkiego szczęścia, że i tym razem udało pomóc potrzebującej rodzinie.

Program realizuje Constantion Entertainment. Na pierwszy sezon złoży się 10 odcinków.

„Nasz nowy dom” będzie emitowany w niedziele o godz. 17:45 na antenie Polsatu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł