Dokumentalne

Rusza reality show „Sąsiad na widelcu”

Logo programu Sąsiad na widelcu

Dziś na na antenie TVP1 rusza nowy kulinarny reality show „Sąsiad na widelcu, czyli co się jada u sąsiada”. W programie prowadzący Łukasz Grass, podróżując po najpiękniejszych zakątkach Lubelszczyzny, ma za zadanie znaleźć i przekonać dwie rodziny (sąsiadów) do ugotowania obiadu wraz z deserem.

Logo programu Sąsiad na widelcu
Logo programu Sąsiad na widelcu

Aby wziąć udział w programie nie trzeba być mistrzem kuchni. Wystarczy chęć przeżycia przygody i spędzenia wraz z całą rodziną 90 minut w kuchni. W reality show każda z drużyn otrzymuje od prowadzącego dwa obowiązkowe składniki, jeden do dania głównego, a drugi do deseru. Dodatkowo do gotowania można wykorzystać wszystko to, co jest w domowej lodówce, a każda rodzina ma na przygotowanie obiadu 90 minut.

O pomoc można poprosić każdego członka rodziny. Ponadto każdej z drużyn będzie asystował szef kuchni. Jego zadaniem będzie nauczenie kilku sprawdzonych kuchennych sztuczek i pomoc w wyczarowaniu dania ze składników, które znajdują się w lodówce.

Program prowadzi Łukasz Grass, a w rolę szefów kuchni wcielą się Ewa Olejniczak i Robert Sowa.

Reality show „Sąsiad na widelcu, czyli co się jada u sąsiada” będzie emitowany w każdą sobotę o godz. 18:20 na antenie TVP1.

[Media2.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł