Mam Talent! 6

„Mam Talent! 6” – odcinek 1: Ukrainka Tetiana Galitsina zachwyciła jurorów

Logo programu Mam Talent!

Za nami premierowy odcinek szóstej edycji „Mam Talent”. W pierwszym odcinku największe wrażenie zrobiła na jurorach Tetiana Galitsina, która maluje obrazy za pomocą piasku. Kto jeszcze zainteresował jury?

Logo programu Mam Talent!
Logo programu Mam Talent!

Przypomnijmy, że w szóstym sezonie „Mam Talent!” zmienił się skład jury. Roberta Kozyrę zastąpił Agustin Egurrola. Za stołem z czerwonymi przyciskami nadal zasiadają obecne od pierwszej edycji Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

Główną bohaterką pierwszego odcinka była Tetiana Galitsina z Charkowa, która za pomocą piasku, podświetlanego stołu i muzyki była w stania opowiadać piękne, wzruszające historie. – Co tu powiedzieć… dziękuję bardzo. Zaczarowałaś nas – powiedziała Agnieszka Chylińska. – Dzięki takim osobom jak ty świat jest piękniejszy. Jestem pod wrażeniem twojego występu – wtórował Agustin Egurrola. – Mało się nie popłakałem – dodał już po zejściu Ukrainki ze sceny.

Wydaje się, że malowanie piaskiem to już ukraińska specjalność – na długo zanim Tetiana pojawiła się w polskiej edycji, Internet obiegł filmik z występem jej rodaczki, która wygrała ukraińską wersję programu: Ksenia Simonowa również podbiła serca widzów malowaniem na piasku.

W pierwszym odcinku szóstej edycji świetne wrażenie na jurorach i publiczności zrobił także 13-letni Kuba Anusiewicz z Warszawy, który brawurowo wyśpiewał utwór „Czas katedr” z musicalu „Notre Dame de Paris”. – To było czyste. Bardzo głęboko się wzruszyłam i bardzo ci dziękuję za twój występ – stwierdziła Chylińska. – Masz nieprawdopodobny głos, nieprawdopodobną wrażliwość i nieprawdopodobną umiejętność wyrażenia tej wrażliwości – oceniła Małgorzata Foremniak.

Swoimi umiejętnościami zadziwił także tańczący na wałkach ukraiński cyrkowiec Volodymyr Omelchenko. – Wiesz co jest najwspanialsze w takich występach? Ekscytacja. I ty nam to dałeś. Jesteś rewelacyjny – cmokała z zachwytu Foremniak.

Na koniec zobaczyliśmy występ 21-letniej Beaty Spychalskiej z Laskowa, która z powodzeniem zmierzyła się z utworem „One And Only” Adele. – Śpiewam po weselach, ale marzę o czymś innym, o czymś więcej – powiedziała Beata przed wyjściem na scenę. Wiele wskazuje, że jej marzenia mogą się spełnić. Jurorzy komplementowali talent 21-latki. – To był świetny występ, ogromne brawa. Bardzo dojrzały występ. Zapanowała taka niesamowita jasność – opisywała Agnieszka Chylińska. – Moje serce należy do ciebie. Fantastyczny timing, fajnie zinterpretowane – chwalił Agustin Egurrola.

Z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że za tydzień na scenie zobaczymy Dianę John, wielki talent z trzeciej edycji programu „X Factor”, w której wokalistka nie przeszła do etapu występów na żywo. Wówczas zdaniem wielu widzów była to niesłuszna decyzja Kuby Wojewódzkiego.

[Interia.pl]

Poprzedni artykułNastępny artykuł