Projektanci na start

Wiemy, kto zasiądzie w jury i poprowadzi program „Projektanci na start”

Logo programu Projektanci na start

Aneta Kręglicka, Marek Straszewski i Mona Kinal znajdą się w jury reality show „Projektanci na start”, który jesienią pojawi się na antenie FOX Life. Gospodynią programu będzie Marcelina Zawadzka.

Logo programu Projektanci na start
Logo programu Projektanci na start

Aneta Kręglicka, modelka i Miss Świata 1989 roku, będzie szefową trzyosobowego jury show „Projektanci na start”. W jego składzie zasiądą jeszcze: Marek Straszewski, fotograf modowy gwiazd pracujący m.in. dla magazynu „Elle”, oraz stylistka Mona Kinal, współzałożycielka i fashion designer sklepu internetowego Mostrami.pl, sprzedającego kolekcje polskich projektantów – donosi portal Wirtualne Media.

Reality show poprowadzi Marcelina Zawadzka, pracująca od 10 lat jako modelka. W 2011 roku Zawadzka otrzymała tytuł Miss Polonia.

W widowisku „Projektanci na start” zobaczymy zmagania wyłonionych w castingu projektantów (przesłuchania miały miejsce w miniony weekend w Centrum Promocji Mody w Łodzi.). Ich talent ocenią i wesprą kreatorzy i eksperci, którzy nauczą kandydatów organizować autorskie pokazy mody i sesje zdjęciowe. Na zwycięzcę czeka bilet do wielkiego świata mody – w tym możliwość prezentacji swoich kreacji na pokazie mody Designer Avenue podczas Fashion Week Poland w Łodzi.

„Projektanci na start” to autorski format ATM Grupy. Reality show będzie emitowany jesienią na antenie FOX Life.

[Wirtualne Media]

Poprzedni artykułNastępny artykuł