Big Brother

Ruszyła 10 edycja australijskiego „Big Brothera”. Dom Wielkiego Brata podzielony na dwie części

Uczestnicy australijskiego Big Brother 10 | fot. Nine

W Australii rozpoczęła się emisja kolejnej, dziesiątej edycji „Big Brothera”. To już drugi sezon emisji reality show na antenie stacji Nine. Programowi towarzyszy hasło „Big Twist”, które ma zwiastować całkowicie nowe zwroty akcji.

Uczestnicy australijskiego Big Brother 10 | fot. Nine
Uczestnicy australijskiego Big Brother 10 | fot. Nine

Widowisko rozpoczęło się w sobotę, 27 lipca – to tego dnia 12 uczestników wprowadziło się do podzielonego na dwie części Domu Wielkiego Brata. Premierowy epizod wyemitowano dzień później, 28 lipca. Jedni uczestnicy zamieszkali w luksusowej, a inni w biednej części Domu. Obie części są od siebie odseparowane szklaną ścianą – mieszkańcy widzą się i znają warunki, w których muszą żyć pozostali gracze. W każdy wtorek mieszkańcy, którzy zdobędą najwięcej głosów w nominacjach, będą musieli przenieść się do biedniejszej części Domu lub pozostać w niej.

Drugiego dnia do programu weszła kolejna dwójka uczestników – nieznani sobie Drew i Jade. Ich zadaniem jest przez pierwszy tydzień udawać przed pozostałymi mieszkańcami, że są małżeństwem. Jeśli ich misja się powiedzie, uzyskają immunitet od nominacji, jeśli zaś zawiodą – oboje będą musieli zmierzyć się z groźbą opuszczenia reality show.

Według zapowiedzi niebawem do graczy mają dołączyć siostry Katie i Lucy, które mają uczestniczyć w programie jako jedna osoba.

Producenci „Big Brothera: obiecują, że to nie koniec zwrotów akcji i w tym sezonie dostarczą widzom atrakcje, których w historii „Big Brothera” jeszcze nie było.

10 edycją australijskiego „Big Brothera” prowadzi Sonia Kruger. Format emitowany jest w stacji telewizyjnej Nine.

Poprzedni artykułNastępny artykuł