Big Brother

Zmiany w emisji 15 edycji amerykańskiego „Big Brothera”

Logo piętnastej edycji amerykańskiego Big Brothera

Dopiero co wystartowała nowa edycja amerykańskiego „Big Brothera”, a już szykują się zmiany w porze emisji widowiska. W jakie dni będzie emitowany program?

Logo piętnastej edycji amerykańskiego Big Brothera
Logo piętnastej edycji amerykańskiego Big Brothera

Według pierwotnych zapowiedzi 15 sezon amerykańskiego „Big Brothera” miał być emitowany na antenie CBS we wtorki, w środy (program na żywo i eliminacja jednego z zawodników) i niedziele. Jednak od następnego tygodnia będą miały miejsce zmiany w porze emisji reality show. Począwszy od 11 lipca „Big Brother 15” będzie emitowany w środy, czwartki (program na żywo i eliminacja jednego z zawodników) oraz niedziele.

Przypomnijmy, że w 15 edycji amerykańskiego „Big Brothera” w każdym tygodniu Głowa Domu nominuje dwie osoby do opuszczenia gry. Jednak w tegorocznym sezonie każdego tygodnia aż trzy osoby będą nominowane do odejścia. Trzecią osobę wskazuje ten spośród domowników, który w danym tygodniu zostanie uznany przez widzów za Najbardziej Wartościowego Gracza (Most Valuable Player). Uczestnicy nie są informowani o tym, kto w danym tygodniu uzyskał tytuł MVP, a nominacje Najbardziej Wartościowego Gracza są przeprowadzane w sekrecie.

Poprzedni artykułNastępny artykuł